Wpis z mikrobloga

Mirki, moja siostra wyjeżdża na Erazmusa i sobie zaczęłyśmy heheszkować o egzotycznej przygodzie i że skończy z arabem w budce z kebabem, ot takie głupoty. Ale potem sobie pomyślałyśmy, czemu w sumie dziewczyny lecą na facetów z zagranicy. Otóż nasz wniosek jest taki, że oni podrywają dziewczyny, za to nasze polskie chłopaki to jakoś nie bardzo.

Wstyd mi trochę było, ale przyznałam się siostrze, że mnie prawie nikt w życiu nie podrywał (26lat, 6/10) a z tymi nielicznymi, którzy się odważyli potem się umawiałam. Siostra na to, że ona też przez niewielu Polaków, no chyba że pijanych w klubie. Obcokrajowcy za to podrywali ją dużo częściej.

PS jakby na przyklepanie naszej porannej rozmowy, siostra wieczorem wraca z uczelni i mówi, że jakiś arab-erazmus ją prosił o numer na wydziale.

#oswiadczenie #sprawydamskomeskie #rozowepaski #erasmus #podrywajzwykopem
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: ciapaków nazywasz mieszkańcami zachodniej Europy? :) ale już nawet mówiąc ogólnie o erazmusie czyli tych Włochach, Hiszpanach... z resztą to jest złożony problem, bo trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę stereotyp dziewczyny z Polski - czyli łatwej szmaty. Stąd się bierze ich "odwaga", bo żyją w przeświadczeniu, że Polka tylko czeka żeby śniady brunet ją wydymał.

poza tym nie można generalizować Polaków, bo nie każdy jest tym biednym zakompleksionym
  • Odpowiedz
@RaV_Oyabun: Miałem na myśli akurat Włochów itp. Ale tak naprawdę na jedno wychodzi bo ich uroda jest podobna. Ja mówię o Polakach w wieku studenckim a tacy raczej milionerami nie są nawet w porównaniu do tych erazmusów którzy są dużo od nich bogatsi. A trzeba pamiętać że to przeświadczenie nie wzięło się znikąd i musi być cały czas potwierdzane bo gdyby tak nie było to szybko by zobaczyli szarą rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@SzarIotka: to narzekanie to rzecz powszechna, szczerze to wiele razy słyszałem od dziewczyn z tych egzotycznych krajów, jacy to ich krajowi faceci słabi, jak źle traktują kobiety itd. W takiej Turcji bycie z Europy, również z Polski to ogromny plus do podrywu. Parę miesięcy na Malcie i kontakty z ludźmi z całego świata też może pozbawić wszelkich kompleksów. Fakt posiadania polskiego paszportu ani razu nie przeszkodził mi w kontaktach z
  • Odpowiedz
@RaV_Oyabun: A to ciekawe, pewnie zależy od faceta, ale jak pytałam kilku kolegów, czy woleliby brzydką dziewczyne z fajnym charakterem czy ładną i przeciętną z charakteru to woleli to drugie :P Nawet mój facet mi to powiedział. Ale może nie chciał mi pocisnąć? Hm, chociaż z tego nie mógł wybrnąć.
  • Odpowiedz
@Saute: dla mnie dziwna w cholerę jest właśnie postawa którą proponujesz - mam takiego znajomego, który jak chodził z dziewczyną, to nawijał ciągle, że jest najpiękniejsza na świecie i jej uroda to klejnot. Teraz jak kiedyś jej temat wpadnie to zawsze dodaje, że była fajna, ale twarz to miała jak tatarskie siodło xD

pierwsza rzecz to być bardzo uprzejmym (np. otwieranie drzwi), a druga to okazanie zainteresowania, rozmowy sam na
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: Masz trochę racji... pewnie trzeba mieć wyczucie. Jak się kimś interesujesz, a ona zawsze szybko ucieka lub urywa rozmowę, to wiadomo, że nic z tego nie będzie. Ja nie lubię pisać, ale dla faceta, który mi wpadł w oko zawsze się przemęczę :P
  • Odpowiedz
@SzarIotka: Krąży opinia że dziewczęta w odległości 200 km od domu myślą piczkami, a nie mózgiem. Wakacyjna przygoda, brak krytyki ze strony znajomych, plot w mieście etc.
  • Odpowiedz
@SzarIotka: każda ze swojego kraju narzeka na swoich, że włosi to maminsynki, hiszpanom nie chce się robić i do każdej podbijają, polacy nie umieją się ubierać czy właśnie nie zarywają, czy japończycy którzy zamiast wyrywać tamtejsze laski to wolą grać na konsolach i brać za dziewczynę jakąś bohaterke z gry, a jak chcą pomacać c---i to kupują jakieś sztuczne czy podobne zabawki itd
  • Odpowiedz