Wpis z mikrobloga

Eh jak to pięknie być #pcmasterrace. Juz coraz więcej "exow" z konsol wita na PCtach. Najpierw MGS i Mortal Kombat X, niedługo nadjedzie okrojona, ale za to darmowa Forza Motorsport 6, a kolejne części będą już się ukazywać na PCtach. Prawdopodobnie Gear of War 4 również zawita na PCtach. A to wszystko w FHD i 60 klatkach. A wy co tam macie podludzie z #ps4? Nadal Drive Cluby i remastery Uncharted na tej waszej konsolce z masą exclusivów? Przecież jeszcze nie tak dawno śmialiście się, że na PC nie ma dużych gier. Ojojoj, nawet mi was nie żal. Dupka piecze co? Zaraz pewnie posiadacze "pees czwórek" wyjadą, że nie interesuje ich taka Forza Horizon 3. Taa, #!$%@? jasne, osraną dupe macie ot co.

Aha a propo " hohoh pctowcy zaraz spiraco" zobaczcie sobie jak sprzedał się The Rise of the Tomb Raider na konsolach a jak na PCtach.

#gry #consolepeasants
PrawdziwySkurfiel - Eh jak to pięknie być #pcmasterrace. Juz coraz więcej "exow" z ko...

źródło: comment_AaRo9EIOotW4saIgI58ig9P8VB60SuC2.jpg

Pobierz
  • 21
Mnie, posiadacza ps4, nie interesuje taka Forza Horizon 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit
a jak mnie zacznie interesowac to sobie zagram na pc
@PrawdziwySkurfiel: przerażasz mnie, co ciebie interesuje jak spędzam wolny czas. Jak to że lubię sobie czasem poleżeć na kanapie i pograć na moim ps4 w gry które mi się podobają czyni że mnie "buldupca". Zajmij się czymś innym jak dzieleniem ludzi na kategorie według tego jaką mają zabawkę do grania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)