Wpis z mikrobloga

@ateizm_ssie: @ses_pemiderewy: @emcter: Gruszka bez żadnych konkretnych przesłanek zgłasza gościa do US. O ile ma podstawy do tego, żeby zgłaszać jego zachowanie na policję, to do US żadne. Robi to tylko, bo mu nawrzucał. Pozwólcie jednak, że nie będę tutaj przedstawiał swojego zdania na temat w ogóle donoszenia gdziekolwiek. I nie chodzi mi tutaj o to czy robi on coś legalnie, czy nie. Chodzi o bycie normalnym.
@kulaty: każdy donos do skarbówki jest zgodny z prawem. Gruszka doniósł do skarbówki nie mając bladego pojęcia o powodach zawieszenia działalności. Każdy w Polsce wie jak wygląda kontrola skarbowa. Czy zatem, mam moralne prawo #!$%@?ć każdego do US czy PIP, bo wydaje mi się że popełnił jakieś przestępstwo?

Sebe należało #!$%@?ć za groźby czy stalking, piractwo drogowe, a nie z dupy - żeby się mścić.
@kulaty: Taką logiką to można każdego #!$%@?ć do US, ale nie każdy to robi, bo większość ludzi jest normalna. Tutaj było zero przesłanek za tym. Kierował się zwykłą chęcią "#!$%@?" mu. Zupełnie jak ci samochodowi szeryfowie. @ses_pemiderewy: Może i jest, nie wypowiadam się, co nie daje Gruszce przyzwolenia do zachowywania się tak samo, bo wtedy niczym sie od niego nie różni. Ludzie powinni takie zachowania społecznie tępić, bo inaczej popadniemy