Wpis z mikrobloga

Mirki, jest tutaj jakiś doradca biznesowy, który chciałby przedstawić ofertę?

Potrzebuję oferty na 13 numerów komórkowych + 2 karty SIM internetowe. Wymianę telefonów chcę zrobić na 8 numerach i tutaj proszę o ofertę z Samsung Galaxy s6 lub Xperia z5 Compact jako telefon referencyjny. To się pewnie jeszcze zmieni na różne telefony, ale ten pułap cenowy mnie aktualnie interesuje (poza tym ceny i telefony do połowy kwietnia pewnie się zmienią, a wtedy kończy mi się aktualna umowa z T-Mobile). Raty za telefony chcę mieć doliczane do rachunku, żeby płacić stałą, miesięczną kwotę. Nie chcę płacić za telefony całości od razu.
Na 10 numerach potrzebuję krajowy brak limitu na rozmowy i wiadomości + pakiet co najmniej 2GB na 6 z nich. Na 4 kolejnych (z tych 10 z no limit) pakiet internetowy może być minimalny. Chcę mieć tylko możliwość dokupienia do nich pakietu roamingowego w zależności od potrzeb, najlepiej poprzez iBOA.
3 pozostałe numery z minimalną, możliwą ofertą bez telefonu.
Do tego 2 karty z internetem - co najmniej 100GB

  • 12
@ZimneDziadyListopady: To jak oni przyciągają większe firmy? Założyli, że olewka, bo i tak nikt duży do nich nie przyjdzie? :D W takiej sytuacji nie mogą liczyć na przejęcie żadnej firmy z więcej niż 5 pracownikami, bo nikt nie będzie bawił się w rozkładanie w czasie przenosin.