Wpis z mikrobloga

Mirki, mirabelki kuponixy nadchodzo! #ibuygou #xiaomi #redminote3 #redminote2 #ibuygoukupony #kuponyrabatowe
Dziele sie z Wami kuponem o tresci DANIELNOTE3 na Redmi Note 3 Pro 3/32 na snapdragonie na wartosc 20$, co robi cene 252$ juz z DHL.
A drugi to troche nakombinowany ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jest na Redmi Note 2 2/16 o tresci DANIELNOTE2TD na wartosc 26$ co daje nam 148$ takze z DHL.
Ale czemu nakombinowany, juz tlumacze - ogarnalem zeby sprzedali nam wersje TDD-LTE, ktora oficjalnie dziala tylko na terenie Panstwa Srodka, natomiast po instalacji/fleszu np. #miuipolska lub innego custom roma mamy do uzytku wszystkie pasma jakie dalo nam Xiaomi, czyli banglajace w EU FDD-LTE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Dzieki temu 100ziko znizki, wysylka 3-4dni kurierem 99% bez vatu bo tak paczki pakujo, roczna gwarancja w PL (za +5$ jest 2 lata). Znizka na RN3 do 31.03, na RN2 do 07.04. Enjoy ( ͜͡ʖ ͡€)

I jeszcze proba generalna na kupon poza Xiaomi, czyli #huawei #honor7 Huawei Honor 7 64GB o wartosci 23$ i tresci HUAWEICOUPON. Wazny do 07.04

wolam @MichalQ20 @eshabe @Tekedo @FWierzbowski @Raffael @damek :)
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Domenico: MIUIpolska już nie będzie na nowe telefony, Zapomnij o odblokowanym bootloaderze,
Xiaomi nie chce lokalnych wersji MIUI na swoich telefonach, będzie tylko chińska i wersja glogal na niektóre telefony, tam ma być j. polski
  • Odpowiedz
@rubik: a poradzisz jak najlepiej zalacic za ten telefon? chcialbym zaplacic bezposrednio w USD przez paypala, mam konto USD w BZWBK oraz rachunek USD na paypal ale z tego co widzę, to na paypala mogę przelać tylko PLN, a nie mogę zrobić przelewu w USD co pewnie bedzie kosztowac mnie parę złotych na złym kursie dolara
  • Odpowiedz
@tobiasz22 a masz kartę walutową do tego konta? możesz podpiąć kartę do PP i tak płacić, albo jeszcze jesto pcja podpięcia konta do PP to podepnij konto walutowe i daj rozliczenie w $$ i wtedy poprzez PP zabierze Ci odrazu dolany z konta walutowego (ʘʘ)
@gramacz: dam rękę bo jbc to jeszcze z jedną uciągne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak
  • Odpowiedz
@rubik:
skasowalem wszystkie karty ze swojego konta, podpjalem konto w USD z BZWBK pod paypal, ustawilem walutę główną na USD ale teraz jak chcę zrealizować płatność to mam komunikat "Aby zapłacić za ten zakup teraz, powiąż ze swoim kontem PayPal kartę kredytową lub debetową."
  • Odpowiedz
@tobiasz22: czyli jednak trzeba miec fizycznie kartę. masz mozliwosc poczekania i wyrobienia takowej? chyba że ktoś z bliskich/znajomych ma, może Ci użyczy
  • Odpowiedz
@rubik: nikt nie ma karty w USD, ciekawe czy mozna taką karte zalozyc online i miec wirutalną kartę...

cinkciarz.pl ma takie karty

Karta walutowa Cinkciarz.pl jest kartą płatniczą przedpłaconą oferowaną w jednej z czterech walut: dolarach (USD), euro (EUR), polskich złotych (PLN) lub funtach brytyjskich (GBP). Karta przedłacona działa w następujący sposób: najpierw wpłacamy środki na poczet karty, następnie możemy korzystać z niej tak jak z każdej tradycyjnej karty debetowej, do momentu ich wyczerpania. Karta walutowa Cinkciarz.pl wydawana jest bez konieczności zakładania do niej konta bankowego.
Karta stanowi idealne rozwiązanie dla osób podróżujących za granicę - oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Znajduje zastosowanie jako idealna alternatywa "kieszonkowego" w formie gotówkowej. Posiada indywidualny numer PIN. Dzięki możliwości zasilenia karty w systemie Cinkciarz.pl, środki gromadzone na karcie kupujesz po najlepszych kursach, a podczas zakupów za granicą oszczędzasz
  • Odpowiedz