Wpis z mikrobloga

Mirki, mirabelki kuponixy nadchodzo! #ibuygou #xiaomi #redminote3 #redminote2 #ibuygoukupony #kuponyrabatowe
Dziele sie z Wami kuponem o tresci DANIELNOTE3 na Redmi Note 3 Pro 3/32 na snapdragonie na wartosc 20$, co robi cene 252$ juz z DHL.
A drugi to troche nakombinowany ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jest na Redmi Note 2 2/16 o tresci DANIELNOTE2TD na wartosc 26$ co daje nam 148$ takze z DHL.
Ale czemu nakombinowany, juz tlumacze - ogarnalem zeby sprzedali nam wersje TDD-LTE, ktora oficjalnie dziala tylko na terenie Panstwa Srodka, natomiast po instalacji/fleszu np. #miuipolska lub innego custom roma mamy do uzytku wszystkie pasma jakie dalo nam Xiaomi, czyli banglajace w EU FDD-LTE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Dzieki temu 100ziko znizki, wysylka 3-4dni kurierem 99% bez vatu bo tak paczki pakujo, roczna gwarancja w PL (za +5$ jest 2 lata). Znizka na RN3 do 31.03, na RN2 do 07.04. Enjoy ( ͜͡ʖ ͡€)

I jeszcze proba generalna na kupon poza Xiaomi, czyli #huawei #honor7 Huawei Honor 7 64GB o wartosci 23$ i tresci HUAWEICOUPON. Wazny do 07.04

wolam @MichalQ20 @eshabe @Tekedo @FWierzbowski @Raffael @damek :)
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3AD3R ja nie zamawialem jeszcze, ale jeśli chcesz możesz im dopisać, choć dla rozwiązania problemu w kuponie na końcu jest skrót TD i każdy zakup spod tego kuponu będzie miał oficjalny chińsko-angielski Rom. Kożelanka będzie wiedziała żeby zostawić, za to mamy zniżkę, że zrobimy sobie to sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubik: kupilem rn3pro z twoim kuponem, 257$ z dodatkowym rokiem gwarancji ale bez ubezpieczenia od vat, teraz pozostaly mi tylko modlitwy o brak vatu

Zamówiłem przed chwilą więc kiedy mogę liczyc na wysyłke z Chin?
  • Odpowiedz
@rubik: czyli raczej nie ma szans ze dojdzie w tym tygodniu? sorry ze tak cie zamęczam pytaniami, ale zamawiałeś tam już telefony i dlatego wiesz więcej ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3AD3R: jeśli już masz Paid na stronie to mogliby już to wysłać jutro, paciorek do matki boskiej szaghanskiej powinien też pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubik: Przeczytałem gdzieś że wersja pro ma slot na kartę pamięci czy to prawda?
Mam jeszcze jedno pytanie, nigdzie nie ma wzmianki o wysyłce DHL. Czy wszystko tym wysyłają?
  • Odpowiedz
@Domenico: cumplu dobrze przeczytałeś, albo 2x sim albo sim + microsd, to się zwie chyba hybrid sim card slot. Ale nie bój się, jest tutorial na elektrodzie gdzie ogarnął już ktoś jak zrobić 2xsim+microsd. Tą opcję z karta pamięci posiada tylko wersja z Snapdragonem, czyli Pro.
Co do DHL to gdybyś przeszedł krok dalej w koszyku to tam będzie zakładka Shipping i wszystkie szczegóły, niestety nie ma zbyt wielu opcji,
  • Odpowiedz
@rubik: dobra jeszcze jedno pytanie. Kupiłem kiedyś lenovo vibe z2 pro ale niestety go updatowałem, później miałem cyrki z softem itp. I nie działa u mnie 4g. Czy tutaj też trzeba coś grzebać żeby google play działało oraz zasięg LTE ( mieszkam w UK )
  • Odpowiedz
@Domenico: Wiem tyle że Rom chiński może nie mieć sklepu Play, ale instalacja GApps nie należy do najtrudniejszych. Jeszce nie posiadam modelu by to potwierdzić, ale widzę na MIUIPolska że jest już full polski Rom do ściągnięcia, więc nie powinieneś się martwić o żadne z tych kwestii w tym wypadku :D Będzie odrazu sklep a zasięg akurat to niezależnie od posiadanego Romu będzie 4G :)
edit: zapomniałem jeszcze że musisz
  • Odpowiedz
@rubik: Gdyby telefon mi przyszedł i musiał bym odblokować bootloader czy na MIUIPolska znajdę informacje jak to wszystko zrobić, kiedyś próbowałem ale jedynie popsułem słuchawkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubik: hej, widzę że robisz dobrą robotę z tymi kuponami, dzięki :) mam jednak pytanie, jak się ma sprawa z kupieniem np. RN3 Pro i wystawieniem faktury przez chińczyków, żebym później mógł sobie wrzucić ten zakup w koszty. Jest to w ogóle możliwe?
  • Odpowiedz
to już wole kupić gdzie indziej za 186$ z przesyłką.
@L3AD3R:
@rubik: dasz głowę że ta gwarancja będzie za 3 miesiąca jeszcze obowiązywała?
XFS też miał mieć serwis gwarancyjny we Wrocławiu, ludzi płacili drogo za ten luxus, i się przejechali. Ludki nakupili tam telefonów, a Acid się wycofał z darmowego serwisowania.
  • Odpowiedz