Wpis z mikrobloga

@dunkey: ostatnio była jeszcze promocja za 120 zł w Capital Clinic - porównania nie mam bo to pierwszy raz ale robiłę tam wszystko związane z aparatem i są dobrzy. Cały zabieg wyszedł dobrze, zęby wyczyszczone dokładnie. Na plus to że "piasek" był o smaku jagodowym ;)
@dunkey: podrzuć linka gdzie jest opisany zakres tego co chcesz zrobić ;) ja miałem robione piaskowanie + rozbijanie kamienia ultradźwiękami, za fluoryzację chcieli chyba dodatkowo stówkę ale dopóki mam aparat to się nie opłaca
@dunkey: takie wybielanie to koło tysiaka kosztuje i nie każdemu będzie sie podobać efekt, samo usunięcie kamienia i piaskowanie już trochę daje. Kwestia koloru kości, ale jak chcesz miec zeby jak w tv to tylko licówki. A to już duże koszty
@dunkey: polecam przedzwonić do Capital Clinic, są nowi i zdobywają klientów i mogą być skłonni zaproponować inną cenę. Co do tego co wyżej pisałem to faktycznie nie nazywało się wybielaniem a higienizacją.
@Shmit: nie chcę mieć zębów jak Pitt, ale jednak poprawienie tego o kilka odcieni by się przydało. Niestety mam z tym problem od dawna, mimo normalnej higieny jamy ustnej, i postanowiłem coś z tym zrobić.

@Wiktor426: Dzięki, zerknę na nich. :)