Wpis z mikrobloga

Kur%@, jestem uzależniony od tego żeby zjeść coś słodkiego do kawy ;_; Dodatkowo jestem na redukcji jednak licząc kalorię mogę sobie pozwolić na takie rzeczy, oczywiście bez przesady.
Myślicie, że zdrowiej będzie jeść do kawy ze dwie bułki z masłem orzechowym (węgle +tłuszcze ale masło orzechowe jest zdrowe) czy jakieś biszkopty 0% tłuszczu ? ( czyli same węgle), a węglowodanów akurat mam mam deficyty w diecie. :d

#mikrokoksy #dieta #pytanie #pomocy
  • 21
@stefan8800: jak jesteś uzależniony to poświęć czas na uwolnienie się od tego uzależnienia... możesz regularnie ćwiczyć na siłowni, dawać z siebie maxa, trzymać dietę ale nie umiesz uwolnić się od swojego uzależnienia od cukru? Więc co jest trudniejsze? Hardcorowe ćwiczenie czy uwolnienie się od cukru? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stefan8800: dlatego pokroj i jedz jak ciastka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden baton 100gram, jak dobrze zagospodarujesz to 4 ciastka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z tabszych alternatyw w lidlu sa batoniki slodzone poliolami, tez w sumie niezla opcja.
A najlepsza z ekonomicznych to jazzy bites z sante, zlotowke kosztuja, a bez cukru i innych gowien, tylko maka zytnia i owoce
@arkagham: @stefan8800: Jak batony proteinowe które są budżetowe to Sante, po 3.5zł za 50g, miazga :D
Do kawy możesz sobie zrobić ciasteczka / babeczki na 100 sposobów z internetu, no ale na to trzeba poświęcić trochę czasu. Ale za to makrosy i składniki idealnie wpasowujące się w dietę.