Wpis z mikrobloga

@konradk: Bardzo ładny chochoł, ale w tym wątku nie rozmawiamy o prywatnej firmie tylko o konsekwencjach odgórnego narzucenia takiego urlopu przez państwo. Jeśli ktoś chce wprowadzić taki urlop w swojej firmie to niech go sobie wprowadza, ale pod warunkiem że nie będzie zmuszał do tego innych przedsiębiorców.
@jaroty: no jestem facetem a mam kilka nazwisk? Jak laska sie żyła ze swoim nazwiskiem albo jest rozpoznawalna/ma jakaś działalność to dziwne, żeby rezygnowała z tego.

No i dlaczego kobieta ma automatycznie brac nazwisko meża? W wielu krajach dzieci jak i małżonkowie mają po dwa (po rodzicach).

Problemy wykopków i ich dziwne urojenia część 12000.
@saldatoreafilo: zauważyłem, że jak ktoś ma #!$%@? nazwisko to bierze nazwisko żony/męża (faceci też zmieniają). Jak babce jej panieńskie nazwisko źle sie kojarzy (z ojcem, którego nigdy nei bylo, albo chlal, albo z kijowym życiem, tudzież brzmi wsiursko), a maż ma ładne to weźmie męża. Jak ma jakieś sukcesy, jest rozpoznawalna, nazwisko to jej marka, do tego przyzwyczaiła sie do niego, jest chwytliwe, łatwe i dobrze kojarzące się to laski zazwyczaj
Bardzo ładny chochoł, ale w tym wątku nie rozmawiamy o prywatnej firmie tylko o konsekwencjach odgórnego narzucenia takiego urlopu przez państwo. Jeśli ktoś chce wprowadzić taki urlop w swojej firmie to niech go sobie wprowadza, ale pod warunkiem że nie będzie zmuszał do tego innych przedsiębiorców.


@Niedowiarek: jedyny do tej pory przypadek to wlasnie prywatna firma, ktora opisalem.

bzduran telewizji sniadaniowych nie komentuje
Już w szkole kobity pamiętam miały opcje ze 2 razy w miesiącu na WF nie ćwiczyć bo zgłaszały, że okres i tyle


@Cripex: u nas były takie co praktycznie nigdy nie ćwiczyły bo zawsze zgłaszały niedyspozycję:P
@pan_sting: ja jestem facetem, a miewam takie migreny, ze aż rzygać się chce i palnąć sobie w łeb, a też mogę powiedzieć, że powinni odgórnie dawać takim jak ja wolne bo jak pójdę do lekarza to mi powie żebym sobie wziął polopirynę. Tak więc takie coś powinno się leczyć, ale nie można wymagać prawnego narzucania zwolnień z powodu zawinień ze strony lekarzy lub podejścia typu "lekarz na pewno powie ...".
Trzeba
@theqkash: Udowodnić można po prostu przynosząc zwolnienie za dany dzień od lekarza, tyle że tutaj nie trzeba specjalnych urlopów menstruacyjnych (wtf), bo tak silne bóle ma niewiele kobiet i to można załatwić jednostkowo bez mieszania w to państwa. :/