Wpis z mikrobloga

#policja #strazmiejska #bagiety
Ankieta wyłącznie dla osób, które kiedykolwiek UCIEKAŁY przed policją/strażą miejską
Proszę o szczere udzielenie odpowiedzi.
W komentarzach zapraszam do dyskusji co wpłynęło na to, że udało się wam uciec oraz jakie konsekwencje ponieśliście po nieudanej próbie ucieczki (mandat, pałowanie, 48 na dołku itp.).
zloty_wkret - #policja #strazmiejska #bagiety 
Ankieta wyłącznie dla osób, które kie...

źródło: comment_shK1aQlOY1wBWHomj6VHrSKMFLVCXQIu.jpg

Pobierz

Jak zakończyła się Twoja ucieczka przed policją/strażą miejską

  • UCIECZKA NA PIECHOTĘ - udało się uciec (byłem sprytniejszy, szybszy itp.) 24.6% (269)
  • UCIECZKA NA PIECHOTĘ - nie udało się uciec (dogonili mnie, wezwali posiłki itp.) 3.3% (36)
  • UCIECZKA POJAZDEM (rower, samochód) - udało się uciec (byłem sprytniejszy, szybszy itp.) 6.0% (65)
  • UCIECZKA POJAZDEM (rower, samochód) - nie udało się uciec (dogonili mnie, wezwali posiłki itp.) 1.7% (19)
  • chcę zobaczyć tylko wyniki ankiety 64.4% (703)

Oddanych głosów: 1092

  • 32
@zloty_wkret: Uciekałem bo nic nikomu nie zrobiłem i żadnej straty nikt na moim działaniu nie poniósł. Ale fakt faktem, złamałem prawo. Nie pamiętam już jaki paragraf to był. Ogólnie to zabrałem z kumplem coś z przestrzeni publicznej, wartość to było 50 złotych. Mieliśmy to odnieść, potrzebne było może na godzinę, ale nie zdążyliśmy nawet z tym odejść. za daleko.
Uciekałem kiedyś quadem. Wyłapali mnie na mieście ale niedaleko był las więc szybko tam zawinąłem i dzięki temu udało mi się uciec. Jak uciekałem to tak się bałem że miałem wrażenie że mi zęby zamarzły (było lato) i biegów zapomniałem zmieniać. Później wjechałem w środek lasu i siedziałem w nim z 2 godziny. Okazało się później że wpadli do rowu tuż obok miejsca w którym się schowałem ( ͡° ͜ʖ
@project_pat: wracałem rowerem i zanim dojechałem to się ciemno zrobiło a ja nie miałem świateł. Jechali z naprzeciwka a ja miałem słuchawki w uszach więc udawałem, że ich nie słyszę. Zanim zawrócili to normalnym tempem przejechałem przez ruchliwą drogę i skręciłem w osiedle a tam dopiero przyśpieszyłem.
@zloty_wkret: Ja to nie, ale akcja inba 100%. #truestore - kilka lat temu (a może bedzie i 10)

Kumple wyszli z imprezy po piwo - wieś pod Warszawo.
- Tej przyjezdny ty, ten, no weźniem rowery bedzie szybciej, nie?
- No weźniem ino daj mie te rowery i jedziem

No i pojechali

Tydzień później:
- Tej no kolega, coście tak znikli na cało noc?
- Abo... ten tu lokalny mi powiedział
@zloty_wkret: Klasyczne, na małej wiejskiej dróżce popijałem ze znajomymi piwko.
Nagle widzimy na wjeździe sukę i napierdzielają w nas ty ich szperaczem.
A że wiejska dróżka to z delikatnym pośpiechem oddaliliśmy się z buta szybciej niż oni dojechali na miejsce spożycia.