Wpis z mikrobloga

#policja #strazmiejska #bagiety
Ankieta wyłącznie dla osób, które kiedykolwiek UCIEKAŁY przed policją/strażą miejską
Proszę o szczere udzielenie odpowiedzi.
W komentarzach zapraszam do dyskusji co wpłynęło na to, że udało się wam uciec oraz jakie konsekwencje ponieśliście po nieudanej próbie ucieczki (mandat, pałowanie, 48 na dołku itp.).
zloty_wkret - #policja #strazmiejska #bagiety 
Ankieta wyłącznie dla osób, które kie...

źródło: comment_shK1aQlOY1wBWHomj6VHrSKMFLVCXQIu.jpg

Pobierz

Jak zakończyła się Twoja ucieczka przed policją/strażą miejską

  • UCIECZKA NA PIECHOTĘ - udało się uciec (byłem sprytniejszy, szybszy itp.) 24.6% (269)
  • UCIECZKA NA PIECHOTĘ - nie udało się uciec (dogonili mnie, wezwali posiłki itp.) 3.3% (36)
  • UCIECZKA POJAZDEM (rower, samochód) - udało się uciec (byłem sprytniejszy, szybszy itp.) 6.0% (65)
  • UCIECZKA POJAZDEM (rower, samochód) - nie udało się uciec (dogonili mnie, wezwali posiłki itp.) 1.7% (19)
  • chcę zobaczyć tylko wyniki ankiety 64.4% (703)

Oddanych głosów: 1092

  • 32
  • Odpowiedz
@zloty_wkret:
za małolata(15-16 lvl) piłem wino z pancurami w parku. Zobaczyli nas, my się rozbiegliśmy, akurat za mną pobiegli. Z 300m uciekałem, ale to było centrum miasta, więc uznałem, że nie dam rady jednak. Zatrzymałem się. Wzięli legitymacje, sprawdzili telefon, przyjechała kabaryna, postraszyli wytrzeźwiałką, wezwaniem rodziców, ale w końcu puścili
  • Odpowiedz
@zloty_wkret:
W mieście (powyżej pół miliona mieszkańców).
Nocne wyścigi uliczne. Kilkanaście osób. Przejeżdżamy na czerwonych pomiędzy samochodami. Radiowóz nas goni, rozjeżdżamy się w małe uliczki :). Złapali jednego. Ale skończyło się na mandacie (parę stów) który na dodatek opłacił z kolegami na spółkę.
Podczas tego samego wyścigu uciekaliśmy drugi raz (inny radiowóz) i nikogo nie złapali :)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: czy uciekałem... raczej dwukrotnie nie zatrzymałem się na kontroli, gdy suszyli i miałem dużo na budziku. No ale to było jeszcze za czasów, gdy dysponowali gorszymi radiowozami.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: ja raz uciekalem jak mnie i 3 kumpli zajechali na boisku jak sobie spokojnie piwkowalismy. kazdy #!$%@? w inna strone, ja przez łąki na inne osiedle, psiaki wylapaly niebieski ekran
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: noc tak mniej wiecej koło północy przechodze na czerwonym okolica zupełnie pusta ani żywej duszy centrum miasta i w momencie przechodzenia bagiety wyjeżdzaja z bramy i odrazu zaczynają migać światłami to ja super sprint bagiety włanczaja syreny i śiedzą mi na plecach ale ja dobiegam do murku i go przeskakuje i sie obracam oni sie zatrzymali ale nie wysiadają wbiegam do okolicznej kamienicy i śiedze tam z 15min miałem przy
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Piliśmy ze znajomymi piwo w parku przed pójściem na imprezę, może koło 22. Poszedłem się odlać i zauważyłem, że przy wjeździe stoi auto straży miejskiej :P Niestety też mnie zauważyli i zaczęli strzelać syrenami, podleciałem do kolegów i wszyscy się zerwaliśmy. Jechali za nami kawałek, ale dobiegliśmy do zamkniętej bramy, którą przeskoczyliśmy a im się widocznie nie chciało :P
  • Odpowiedz