Wpis z mikrobloga

@TwigTechnology: no właśnie zainteresowałem się tematem i przed chwilą natrafiłem na to rozwiązanie. Problem w tym, że takie cudo jest okrutnie drogie! Chociaż jakbym jeździł w downhillu i miał co chwilę podnosić/opuszczać siodełko to wygospodarowałbym takie pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem w tym, że takie cudo jest okrutnie drogie! Chociaż jakbym jeździł w downhillu


@Rachunek_Bramy: Jak byś jeździł w downhillu, to taki koszt byłby dla Ciebie niezauważalny :D

Poza tym, to nie jest rozwiązanie downhillowe, tam nikt tego nie stosuje. Bardziej Enduro/XC.
@damian_co_dalej: @kisi3l: czaje, czaje. Przypadkowo natrafiłem na to rozwiązanie (wiecie, oglądanie najdroższych rzeczy na allegro, których i tak się nie kupi :D). Na co dzień latam rowerem ale po mieście.

W sumie tego rock shox'a widziałem w konstrukcjach za równowartość małego samochodu :D a i droższą konstrukcje pewnie można zbudować jak się chce.
@Rachunek_Bramy: nii, za 8 stówek już chyba wygarniesz coś normalnego, ogólnie działa to tak zajebiście intyuicyjnie, że przyzwyczajenie się wymaga 20 minut i już wiesz co i jak, jak na krześle obrotowym, siadasz, wciskasz, zjezdza na dol, chcesz podjechac pod gorke, wstajesz z siodła, wciskasz przycisk i siodełko już jest pod tyłkiem, czad!