Wpis z mikrobloga

cenzura wypowiedzi, dyskryminacja grup społecznych sprzeciwiających się ich polityce, przy użyciu prawa, mediów oraz nie rzadko przemocy fizycznej, w drastycznych przypadkach znanych z historii - eksterminacja milionów ludzi w imię chorej ideologii.


@Ostrowod: Przecież to nie jest domena lewactwa. To jest domena władzy.
@Ostrowod:

cenzura wypowiedzi, dyskryminacja grup społecznych sprzeciwiających się ich polityce, przy użyciu prawa, mediów oraz nie rzadko przemocy fizycznej, w drastycznych przypadkach znanych z historii - eksterminacja milionów ludzi w imię chorej ideologii.


no to popatrz co robią środowiska konserwatywno - narodowe: próbują zablokować np. badania nad płcią, (bo zły dżender, tego nie wolno badać itd.) teraz Krytyka Polityczna jako "propagująca zgniły liberalny zachód" nie dostaje dotacji, (a pieniądze dostaje ojciec
@nie_tak_szybko: Zgadzam się, że zbrodnicze systemy muszą być potępione. I że nie ograniczają się one tylko do lewactwa.
Ale obecnie lewackie wpływy są głównym źródłem cenzury i dyskryminacji.
A jeśli chodzi o dotacje, to miliony które lewackie organizacje i media otrzymały od polskiego rządu, jeszcze przez dekady przewyższać będą jakąkolwiek pomoc otrzymaną przez prawą stronę. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy pomoc, którą natychmiast po odcięciu funduszy rządowych uruchomiły różnego rodzaju fundacje Sorosa i
@saakaszi: Czyli każdy kto nie lubi PO to teraz prawak? Ja wiem że definicje ewoluują ale raczej tutaj wykazujesz niedouczenie. Omijając już tą żałosną prowokację w postaci złego tagowania to znowu przytacza się argument "a u was to biją murzynów", jakby fakt że kilka anonimowych trolli (możliwe że to dzieci, gimba, nieprzypisana do ugrupowania politycznego konkretnymi poglądami) napisało takie komentarze usprawiedliwiał że DOROŚLI ludzie firmujący się własnym nazwiskiem na facebooku życzą
@Rumpertumski: Pozwól że sam będę dysponować swoim czasem, nie potrzebuję do tego Twoich rad a takie inwektywy to do swoich znajomych a nie obcych ludzi, trochę kultury i ogłady, nie zachowuj się jak rozkapryszone dziecko, pozdrawiam.
Pozwól że sam będę dysponować swoim czasem, nie potrzebuję do tego Twoich rad


@saakaszi: to dysponuj swoim czasem, we własnym zakresie we własnej piwnicy, a nie #!$%@? bzdur publicznie i potem smęć nad tym, ze ktoś Ci zwrócił uwagę xD ja jebe (czyt. kisnę - przyp. autora) poziom IQ 80 xD

ps. wbrew temu co próbujesz uczynić tematem naszej dysputy nic Ci nie radzę. Stwierdziłem fakt.