Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki! Potrzebuję waszej pomocy! Sytuacja wygląda tak : padł mi dzisiaj monitor (strasznie migocze podświetlenie), kupiłem go niecałe 2 miesiące temu w Saturnie. Problem jest taki, że dałem dupy po całości i zapomniałem zrobić ksero FVAT przed oddaniem do księgowania. W związku z tym mam dwa pytania - jest możliwość prośby w sklepie o duplikat tej faktury? Druga sprawa jest taka - monitor jest mi potrzebny do pracy i czy w związku z tym mogę ubiegać się o wymianę na miejscu albo zwrot pieniędzy?

#pawlooprogramuje #prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Pawloo: idziesz do nich z monitorem i grzecznie prosisz o oddrukowanie paragonu z dnia takiego i gpdziny takiej i z kasy takiej. Nie powonno byc problemu z wymianą jesli podejdziesz do nich jak do ludzi. jak zaczniesz sie pluć to wrocisz do domu z zepsutym monitorem :)
@jack-lumberjack: Nie, nie zamierzam robić burd, po prostu przedstawię jasno sytuację i poproszę o wymianę zważywszy na fakt ze jestem programistą i bez monitora jak bez ręki. Aferą nic nie załatwię :) To nie był paragon tylko FVAT, także powinno być łatwiej bo wystarczy NIP i powinni to bez problemu znaleźć
o nie był paragon tylko FVAT, także powinno być łatwiej bo wystarczy NIP i powinni to bez problemu znaleźć


@Pawloo: jak kupiłeś na firmę to pamiętaj, ze nie przysługują Ci żadne prawa konsumenckie :D