Wpis z mikrobloga

@Balcus: stary nic do ciebie nie mam, trzymaj ta reke gdzie chcesz - napisalem, ze w moim mniemaniu to obrzydliwe, dlatego, ze to twoja zona i twoje dziecko tobie to na pewno obrzydliwe nie bedzie a mnie to nie kreci sory. Po prostu uzylbys nawet tagu #pokazgowniaka i by mnie w tym wpisie nie bylo
  • Odpowiedz
Nie znałem tagu i szczerze, nie sądziłem, że dostanę więcej niż 10 plusów


@Balcus: Czyli z góry założyłeś, że większość ludzi będzie miała to w dupie a mimo to zdecydowałeś się kliknąć "wyślij" ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SuchyBatman: Po prostu napisałem co czuje w danej chwili, nie liczyłem na jakikolwiek odzew. Przegladalem Mirko i mały zaczął kopać - to napisałem o tym. Myślałem, że post zginie gdzieś wśród setek innych.
  • Odpowiedz
@RysiuFujara: Człowieku, patologiczna i chora jest potrzeba uzewnętrzniania się OBCYM LUDZIOM w internecie, jeśli chodzi o sprawy intymne.


Ale co jest takiego intymnego w tym wpisie? OOd kiedy stwierdzenie faktu, że oczekuje się dziecka jest aż tak negatywnie poruszające i intymne?

A skoro nie jest intymne, to jaki problem jest w dzieleniu się tą informacją? Przecież to jest dokładnie TA SAMA ZASADA co przy publikowaniu jakichkolwiek wpisów na Mirko -
  • Odpowiedz
@maciejze: Faktycznie, lepiej jak będą jakieś zmyślone przez stuleja siedzącego w piwnicy historie o tym jak głaska po brzuchu (czy tam dupie czy tam cyckach) swoją żonę w ciąży, która śpi mu na rękach a która nie istnieje.

A skoro nie jest intymne, to jaki problem jest w dzieleniu się tą informacją?


@MaxiimumR: On nie napisał o tym, że oczekuje dziecka tylko o tym, że żona mu śpi
  • Odpowiedz
@maciejze: > Nie ekstrapoluj swojego bordo i #!$%@? na całe Mirko

Do zdobycia bordo wystarczy nie pisać głupot. I przestań mnie wyzywać, sam jesteś #!$%@? skoro nie widzisz nic dziwnego w tym, że ktoś wypisuje po internecie bzdury o smyraniu swojej żony w ciąży po brzuchu. Nie rozumiesz, że nie każdego to musi obchodzić i fascynować czy co? Napisał na publicznym forum to chyba liczył się z tym, że może
  • Odpowiedz