Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@Leniovo: no i obudziles mi różowego... szybkie siku i śpi znowu. Ciąża to jednak zmienia kobiety, nie ma co, niech śpi ;) a ja mam Mirko i se będę leżał z Nią, a co! dzięki ;)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
żona śpi na moim ramieniu, a pod moją dłonią, którą trzymam na jej brzuchu kopie nasz synek


@Balcus: Po co to piszesz na publicznym forum? Jak się guwniak urodzi to zaczniesz wrzucać jego foty?

Jakie to wspaniałe, samica w ciąży, płód się rusza... Pochwalę się na forum.
  • Odpowiedz
via Android
  • 300
@SuchyBatman: to wspaniałe i nie czuje, żebym się musiał tego wstydzić, no i co w tym złego, że chciałem się z Mirkami i Mirabelkami podzielić moim szczesciem? to jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć, i Ty, i ja. Ludzie piszą tu o swoich uczuciach, zdarzeniach z życia, itp.
  • Odpowiedz
masz jakiś problem z takimi treściami


@SScherzo: Nie, czekam na zdjęcia pędraka, najlepiej tuż po porodzie, jak jeszcze nie będzie umyty. A później wpisy w stylu "Brajanek ma już 15 miesięcy, 3 dni i 4 godziny, właśnie zrobił pierwszą samodzielną kupkę! Nawet nie wiecie jakie to szczęscie w ten cudowny niedzielny poranek #wygryw "

Mirko i se będę leżał z Nią, a co! dzięk


@Balcus: Z nią*. Zaimki osobowe w
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@SuchyBatman: masz swoje poglądy - ok, ale dla mnie to niesamowite uczucie. Mi na pewno nie przyświeca dewizą "nie rób dzieci, tylko #!$%@?". I nie mam zamiaru tu zamieszczać zdjęć dziecka, a już na pewno nie w takich sytuacjach. Czas pozbyć się kija amigo

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz