Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą weganie którzy karmią swoje zwierzęta samymi wegańskimi rzeczami, i gowno ich to obchodzi, czy to dla zwierząt dobre czy nie. Ważne, ze pieseczki/koteczki są weganami tak jak właściciele. Się potem nie dziwcie ze z was taka wieczna beka jak zachowujecie się jak ludzie niezrównoważeni psychicznie.
  • 92
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy:

Ja nie widzę sensu w niejedzeniu mięsa. I tak zwierzęta będą nadal zabijane. Np dla mnie ten caly sposób halal zabijania zwierząt jest chory ale ogólnie to uważam ze mięso jest zajebistym źródłem bialka i jemy je z pożytkiem dla nas.


Całkowicie się mylisz! Znasz powiedzenie ,,popyt rodzi
  • Odpowiedz
@Miecz12:

mnie śmieszą hipokryci którzy kupują te gówna aka zamienniki mięsa żeby tylko poczuć smak czegoś czego podobno nienawidzą


A nie pomyslałeś/łaś że te zamienniki powstały właśnie dla mięsożerców którzy chcą przejść na wegetarianizm lub muszą z przyczyn zdrowotnych ale bardzo im smakuje mięso i ciężko im to zrobić?
Więc stworzono takie zamienniki aby było im łatwiej i by mogli czymś zastąpić smakowo mięso.
  • Odpowiedz
@Caoi: Rozumiem, że jested weganem ale ogarnij dupe. Odnosząc się do popytu i podaży, nie ma nawet takiej możliwości by ludzie przestali jeść mięso i to, że garstka ludzi (Ile was jest? 0.5/1 w porywach do 3%/statystyki z dupy) nie zmieni tego. To nie jest finansowanie cierpienia tylko zapewnianie sobie pożywienia, co jest zupełnie naturalne. Mój kot je mięso bo mięso kotu jest bardzo potrzebne i nie mam zamiaru mu
  • Odpowiedz
  • 3
@oranzmetylowy: Moi teściowie byli wegetarianami, a później weganami w sumie jakieś 10 lat. Całe szczęście im przeszło i wiesz co teraz mówią? "Z głupoty się wyrasta z wiekiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie mało mnie obchodzi co kto wkłada do garnka, ale karmienie drapieżnych z natury zwierząt tylko roślinami podchodzi pod zaburzenia psychiczne. A jak kilka lat temu do nieistniejącej już restauracji McDonald's przy ulicy Piotrkowskiej
  • Odpowiedz
Się potem nie dziwcie ze z was taka wieczna beka jak zachowujecie się jak ludzie niezrównoważeni psychicznie.


@oranzmetylowy: Przecież to są ludzie niezrównoważeni psychicznie xD Nikt mi nie wmówi, że osoba próbująca mi maksymalnie obrzydzić dobre jedzenie jest zdrowa na umyśle (teksty w stylu, że zjadam zwłoki, padlinę itp. mające za cel wywołać obraz martwego, śmierdzącego i gnijącego zwierzaka). Niech się zajmą własnym talerzem i przy okazji niech nie męczą
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy: Ja kiedyś #!$%@?łem do fundacji zajmującej się zwierzętami kolegę który nie dawał kotu mięsa. Kocham koty, sam mam dwa, nie mogłem wytrzymać i patrzeć jak kot chudnie, robi się bez energii, poluje na krzesła, nogi, ręce, kable, wszystko, widać było że ma jakieś behawioralne zrycie po takiej 'dietce'. Zabranianie kotu jedzenia mięsa.... jest to bestialskie zachowanie i zagrażające zdrowiu zwierzęcia. Bez żenady jestem w stanie powiedzieć że takich wegańskich
  • Odpowiedz
@hininja: Ale głupoty piszesz, aż żal czytać.

Pożywienie? Halo, obudź się! Czasy jaskiniowców i głodu się skończyły! Teraz jest full rolnictwo i full inne pokarmy i mięso nie jest w ogóle potrzebne ,,aby zapewnić pożywienie''.

A wegetarian jest dużo dużo mniej od mięsożerców ale i tak setki tysiący jak nie miliony, i sporo z tych ludzi żyje od lat bez mięsa i jest zdrowa, dobrze funkcjonuje.

Więc zainteresuj
  • Odpowiedz
*************************************************************************

Tak w ogóle to wegetarianizm jest ewolucją. Taką samą jak rezygnacja z niewolnictwa które przez wieki było czymś całkowicie normalnym i ludzie go bronili podobnie jak wy mięsa i śmiali się z tych ,,tępych pip co to uważają, że niewolnik to taki sam człowiek jak pan i też ma swoje prawa''.
I taką samą jak danie kobietom prawa do głosowania, wolności itd.

Za 300 lat, a może nawet wcześniej, lub nieco później będziecie dla wówczas żyjących ludzi postrzegani jako takie same prymitywy jak ci co kupowali niewolników na targach w dawnych czasach i traktowali ich jak 'podludzi'.
  • Odpowiedz