Wpis z mikrobloga

tl;dr

Dostałem bana na ósemkach, nie mam pojecia za co, czy można z tym coś zrobić?




No i odpisali..coś takiego..



Miał kiedyś taką bądź podobną sytuacje? Może to być spowodowane tym, że nic nie wpłaciłem?

Co prawda nic nie straciłem bo to było z darmowych ticketów, ale mimo wszystko ukradli mi 20$ i zbanowali konto, nie podając tak naprawdę powodu.
#poker
  • 10
@bialawitz: Tak z ciekawosci dlaczego wyszczegolniles 4osobe nitro(bo ostatnio mi osobiscie zdarzylo sie zagrac pare tego typu turniejow i rowniez niedawno zalozylem konto na 888)?
@Nanosza: wyszczególniłem je dlatego, że tam najczęściej dochodzi do ustawiania się pomiędzy graczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo często zdarza się, że przed stolem finałowym, gdy przy jednym stole jest dwóch graczy, a przy drugim trzech, to ci dwa ustawiają się między sobą, że zrzucają sobie do finałowego, sam zgłaszałem raz taki przypadek.
@maepiwo Nie, ani programy, ani chat, ani żadne dogadywanie się, nigdy nie grałem nawet przy stoliku ze znajomymi, także totalnie nie rozumiem ich decyzji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I tak napiszę do nich jeszcze raz żeby przedstawili mi jakieś dowody, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś wcześniej się spotkał z czymś takim. Pewnie nic nie załatwię, ale trzeba próbować..