Wpis z mikrobloga

Wykopki na wstępie prośba o wykopanie moich #feels. Narzeczona czyta mikroblog, może gdy zobaczy chociaż drobne poparcie w tym, o czym myślę to zastanowi się troszkę poważniej nad tym, że dbać jednak o siebie należy zawsze... No ale do sedna...

#logikarozowychpaskow chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

0. Ty mocne 3/10, #rozowypasek 5/10
1. Bądź w związku 8 lat.
2. Bądź szczęśliwy z związku z #rozowypasek
3. Podoba Ci się jej charakter, ale wiadomo, na wygląd człowiek też zwraca uwagę (mniejszą lub większą, ale zawsze zwraca). Nie musi to być mega laska, ale niech dba o swój wygląd kurka blaszka.
4. Po kilku latach #rozowypasek zaczął się zaniedbywać, bo przecież nie musi się nikomu podobać - czytaj mi ()
4.76 Korwin
5. Powiedz jej że nie podoba Ci się to, że się "zapuszcza" i że kochasz ją, ale zapuszczona nie podoba Ci się taka, jak taka gdy była normalna, zadbana.
6. Hurr Durr, ale jak tak możesz mówić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
7. Kocham Cię ale i tak nic z tym nie zrobię, przecież liczy się charakter. (,)

Częste zachowanie dziewczyn, gdy zdobędzie swojego "księcia na białym koniu", nie musi dbać o swój wygląd, bo nie musi się nikomu podobać. Nie mówię o tym, że musi się robić na bóstwo czy jak to mówi młodzież musi "wylaszczyć". Nie mniej jednak słabo to wygląda, gdy dziewczyna/narzeczona/żona zdobędzie swojego księcia "na stałe" i uważa, że nie musi o siebie dbać, bo nie musi się nikomu podobać i w zasadzie może już jeść czipsy, wskoczyć w babcine papcie i mieć w dupie swój wygląd.

Mirki i mirabelki wykopcie to. Różowa czyta mirko i może w końcu weźmie sobie do serca, że nie można robić z siebie "babci" w wieku dwudziestu-paru lat...

Żeby nie było, myję się, golę się, staram się wyglądać jak zadbany człowiek, zarówno jeśli chodzi o higienę jak i o ubiór. Nie wiem co robić....

Uwaga taguję #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feels #zelaznalogika
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ma być zrobione po ludzku, z klasą jak człowiek ()


@bulwaa7: więc pozostaje Ci tylko postawić sprawę twardo i jasno, niejako na ostrzu noża ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bulwaa7: nie wyobrażam sobie podobnej akcji, żeby mój niebieski mi musiał takie rzeczy tłumaczyć. Kobieta ma być kobieca, zadbana i powinna czuć się atrakcyjną..A jak już facet jej mówi żeby coś ze sobą zrobiła to coś jest grubo nie tak. Jeśli jest ogarniętym różowym to chwilę się pozlosci bo pewnie się jej przykro zrobiło, ale wyciągnie wnioski i weźmie się za siebie ;)
  • Odpowiedz
@bulwaa7: W jednej kwestii zgadzam się z @TwojaDziewczyna,też nie wyobrażam sobie żeby panna się zapuściłam one kochają szałowo wygldącać. Może już nie chce z Tobą być, a jak spora część różowych boi się sama to zakończyć i jakoś chce Ciebie do tego zmusić, albo do czegoś innego na co jeszcze nie wpadłeś?
  • Odpowiedz
@TwojaDziewczyna: @awgfrew: Pewnie oboje macie po części racje. Znawcą tematu nie jestem, bo w sumie to mój taki pierwszy poważny związek, a drugi w ogóle. Nie mniej jednak, dobrze nam razem, ale ww. problemy trochę psują sprawę. Oczywiście zaraz się zlecą wykopki podrywacze co to będą twierdzić, że trzeba przelecieć w życiu ze 30 lasek i być przynajmniej w 10 związkach, żeby stwierdzić, że to właśnie ta dziewczyna
  • Odpowiedz
@rdza: > Cóż, i tak nigdy nie była dla Ciebie ósmym cudem świata a 8 lat dałeś radę. Po co niby teraz ma się starać?
chociażby dlatego, że w każdej chwili on może odejść, a wątpię żeby ona tego chciała. zbyt dobrze i pewnie czuje się w związku i stąd może brać się brak starania. wiadomym jest, że męzczyźni w dużej mierze "lecą" na wygląd, to daje ten główny bodziec do zainteresowania się kobietą. łączy się to z pożądaniem, a jesli jest pożądanie=dobry s--s. jesli nie ma...wnioski wyciągnąć można bardzo prosto.

Tylko że osoba która dla jednych jest mocną 3 u innych będzie mocną 8. Pozostaje mi tylko życzyć, żebyś kiedyś trafił na kogoś, kto będzie Cię uważał za swoją dychę;)


nie do końca jednak. faktycznie-są gusta i guściki i nie da się temu zaprzeczyć, ale jednocześnie przy całych typach urodowych, jesteśmy spokojnie w stanie stwierdzić i docenić dając odpowiedni punkt w tej całej skali, czy dana osoba jest ładna, czy nie, nawet jesli nie wpasowuje się w nasze wysublimowane gusta. dlatego może być to jakaś rozpiętość, typu 1-2 pkt, ale nie aż taka, o
  • Odpowiedz
@ktototaki23: Wiesz co, że nie wiem... Ale ostatnio jakaś taka jest nieswoja. Od jakichś 2 miesięcy ciągle wydaje się być zmęczona. Wcześnie chodzi spać, ciągle się nie wysypia. Nie znam się na tym, ale nie wiem, czy w tym można doszukiwać się problemów.

PS. Razem mieszkamy ponad rok, jesteśmy ze sobą 8 lat (no prawie, w tym roku nam stuknie, jeśli się nic nie zepsuje).
  • Odpowiedz
0. Ty mocne 3/10, #rozowypasek 5/10


@bulwaa7: nie no, wcale, powtarzam WCALE laska się nie obrazi jak to przeczyta xD Właśnie sobie pogorszyłeś. Mogłeś napisać "laska dla mnie mocne 8/10, wystarczyłoby żeby zaczęła się myć i miałaby 9/10" i laska by się dowartościowała, pomyślałaby: "wow serio tak o mnie myśli to urcze, zacznę się myć "

A tak to po zawodach
  • Odpowiedz
@Dinth: A znasz inny sposób, jak dotrzeć do kobiety, zanim skończy mi się cierpliwość i nie rozleci się wszystko? Podpowiadam, że normalnych rozmów już próbowałem. Rozmowy siłowe i szantaż nie wchodzi w grę. Oboje jesteśmy dorośli a nie chcę się z nią bawić w kotka i myszkę...
  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Nie obrazi się. Nie raz się śmiejemy wzajemnie z siebie i nie ma to na celu wyśmiewania drugiej osoby. Po prostu wiemy, że raczej Tap Madl to my nie jesteśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziewczyna się myje i to nie jest problem, a jak być przeczytała cały wątek to wiedziałabyś w czym rzecz (òóˇ)
  • Odpowiedz
@ktototaki23: powiedzienie lasce "ej jesteś mocno średnia, takie 5/10, ale w sumie dla mnie wystarczysz" jest jakieś takie niemiłe. xD Mi zrobiłby się przykro jak by mi facet powiedział, że jestem 5/10 wg niego, wolałabym żeby już omijał ten temat. :< takie moje zdanie
  • Odpowiedz
@bulwaa7: Zależy od modelu. Mój różowy, w związku ze mną 7 lat twierdzi, że nigdy nie powinna przestać o siebie dbać i nie rozumie takiego zachowania jak powyższe.

  • Odpowiedz
@Krolowa_MLWP: Ja tam zawsze z moim ex sobie żartowałam, jak mówił, że mam np. dobre nogi to mu mówiłam "ale twarzowe 2/10" albo jak mi mówił, że idziemy do baru, a ja mówiłam "gdzie z tą mordą" itd. Na luzie do tego podchodziliśmy. Dlatego ja tam popieram, że sobie mówią wprost, może ta szczerość wpłynie na dziewczynę, by trochę zmieniła podejście. :)
  • Odpowiedz