Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

pomaga się skupić. Przekornie dodam jednak, że podobny "efekt" uzyskać można także w diametralnie różny sposób, czyli przed odcięcie się od internetu i zalewu informacji (już po tygodniu widać różnicę).


@Kampala: A jak ktoś się potrzebuje skupić na necie (giełda itp) to co byś polecał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja m.in. odczulem, że łatwiej mi przychodzi robienie rzeczy typu zmywanie, sprzątanie czy gotowanie, a nawet sprawia mi dużo większą przyjemność. Mikrodawkowalem lsd, Mikrodawkowalem grzyby, zostaje przy tych drugich, bardziej 'uziemiaja', choć obie substancje przyjemne. W międzyczasie chodzę na psychoterapię i wyciągamy dużo rzeczy, cały czas praca nad sobą i czuję, że staje się lepszym człowiekiem i czuję się dużo lepiej ze sobą, bez md też pewnie bym dał radę, ale na
@paczek_zsmalcem: na codzien uprawiam daydreaming i po lsd jest jedynie mniejszy, przez to czesto mi sie trudno skupic na czymkolwiek, dzieki md grzybow nie odczuwam tego praktycznie i nie przeszkadza mi to w codziennym zyciu
Terapeuta o tym nie wie, ale wie o mojej przeszlosci z uzyciem psychodelikow i md, chcialbym uczeszczac na terapie z uzyciem psychodelikow, niestety nie ma na razie takiej opcji, nie pomijam praktycznie nic poza szczegolem microdosingu
@Yanjo: ah, w takim razie też go namiętnie uprawiam. A gdyby w Polsce szukali ochotników na jakąś choćby eksperymentalną waliłbym drzwiami i oknami. Lub znaleźć terapeutę, który na takie coś by się zgodził ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yanjo: @paczek_zsmalcem: gdybyście wiedzieli o takich eksperymentach, gdzie szukają ochotników to z chęcią bym się zgłosił. Nigdy nie próbowałem grzybów/lsd, a chodzi to za mną od dłuższego czasu. Growkit grzybów widzę, że idzie kupić, ale później odmierzanie tego, abym przypadkiem się nie wystrzelił w kosmos trochę mnie tremuje. LSD to w ogóle nie wiem jak zdobyć, ale podoba mi się metoda @jegertilbake:. Ciekawie byłoby spróbować w kontrolowanych warunkach pod
siema, mozecie opisać jak zamawiać i skąd w miare tani i bezpiecznie ?
mam zamiar zrobić to w ten sposob:
zamawiam na nie swoje dane, nie na swój adres, nie na swój nr telefonu, płace BTC i zamawiam przez VPN czy tak bedzie ok ? podpowiedzcie bo chciałbym spróbować tego shitu :D
@venturilo: Litr wody destylowanej wystarcza na przygotowanie 20 strzykawek/ zakraplaczy po 50ml. Wodę trzymasz jakkolwiek, przecież to woda tylko a jak zmieniasz karton to płaczesz płynem do naczyń strzykawke i dajesz nową wodę.
No właśnie obawiałem się tego, że taka woda przechowywana w nieodpowiednich warunkach może już nie być pozbawiona minerałów soli itp, ale jak mówisz że przechowujesz w dowolnym miejscu i wszystko działa to no problemo.
@jegertilbake: To w sumie ostatnie pytanie róznica między wodą destylowaną a demineralizowaną, widzę na wielu aukcjach po tytułach że jakiś produkt to zarówno taka i taka woda, demineralizowana też może być?