Wpis z mikrobloga

@mat1989: Znam to.. No, ale w końcu się opanujesz. Mi np pomógł fakt, że ten "szczęśliwy " egzamin miałem z jakąś panną i atmosfera była zupełnie inna. Może wyobraź sobie, że masz po swojej prawicy jakąś loszkę 7-8/10? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no bo niepotrzebnie się stresujesz, jakbyś myślał, że im więcej stresu tym bedzie lepiej. Niepotrzebnie, miej #!$%@? i na luzie, jak nie zdasz to #!$%@? z tym, trudno, taki system.
@mat1989: W okolice nóg, czyli dobrze! A tak serio, to skoro jeździsz dobrze, to po prostu spróbuj wyluzować. To wszystko czego musisz się jeszcze nauczyć. Na pocieszenie powiem Ci co ja odwaliłem ze stresu na przedostatnim egzaminie.
Zrobiłem rękaw i egzaminator otwiera drzwi żeby wsiąść. Wsiada jedną nogą mówiąc "jedziemy", to ja bez zastanowienia ruszam xD Po chwili ogarnąłem co robię i tylko usłyszałem "no jeśli Pan rusza kiedy ja wsiadam
@Shady123: @zalmicie: @Graf: @tytyryty: @Cancer84: @Milsonnn: @robertx: @Cervantes006:
no i dupa :D
Plac manewrowy - wszystko idealnie za pierwszym podejściem.
Wyjazd - około 25 minut jazdy, karta w 3/4 zapełniona pozytywami również za pierwszym podejściem. Przyjemny koleś, czuję dobrze, zbliża się uliczka z ograniczeniem do 40. Z daleka widzę starą babę w moherze i białej kurtce, która pcha wózek od przodu z zakupami, zwalniam.
starą babę w moherze i białej kurtce, która pcha wózek od przodu z zakupami,


I ta nagle JEB, obróciła się w ułamku sekundy i wybiła na środek ulicy jak Małysz na mamucie,


@mat1989: ( ͡º ͜ʖ͡º)

Błąd który popełniłeś, to:

No dobra, więc żeby nie utrudniać ruchu za mną daję lekko gazu


Co Ciebie obchodzi (na egzaminie!) co się dzieje za Tobą... zbliżasz się do przejścia
@robertx: pełna zgoda, ale ta babka co wskoczyła na drogę to trochę bez wyobraźni, kiedyś na tym ucierpi. W ogóle to moje pierwsze tak drastyczne spotkanie z przechodniem, bo przez 30h kursu i wszystkie inne jazdy nigdy nie miałem nawet zbliżonej sytuacji do dzisiejszej, zawsze puszczam i pilnie obserwuję przechodniów
@Shady123: teraz się po 2-3 tyg czeka w Warszawie na Odlewniczej