Wpis z mikrobloga

@Beniamin_Emanuel: Tego kwiatu jest pół światu, więcej byś ugrał olewając ją niż jak co tydzień będziesz jej proponował spotkanie. Jeżeli nie jest zainteresowana, nie podobasz jej się to i tak nic nie ugrasz i tak, a przynajmniej się nie upokorzysz, a jak jest zainteresowana to po czasie zobaczy, że masz ją w dupie i sama się odezwie. ;)
  • Odpowiedz
  • 6
@Beniamin_Emanuel: podrywasz dopiero jakąś dziewczynę i nawet jej nie zapytasz, tylko wydajesz rozkaz, że idziecie? Mi się to wydaje niegrzeczne, nie chciałbym żeby na początku znajomości mi tak jakis koleś napisał. W związku oczywiście co innego, wtedy nie byłoby nic złego w takim zdaniu.

Za dużo poradników pseudo samców alfa. Nie należy mylić bezczelności z byciem pewnym siebie. Kultura jest zawsze mile widziana.
  • Odpowiedz
@Shagga: Nie piszemy ze sobą od wczoraj. Nie mam sobie nic do zarzucenia, nie uważam abym potraktował kogoś jak robaka. To był mój manifest, wypowiedziany w żartobliwym tonie, przedstawiający że nuży mnie już brak progresu w naszej znajomości.
A tak kończą mili frajerzy: http://www.wykop.pl/wpis/16807643/wy-tez-mireczki-macie-tak-za-kazdym-razem-xdd-prze/
Jeszcze gdybym szantażował kogoś, to nie mógłbym spojrzeć w lustro. Kaśka, ten tani tekst chyba tylko księżniczki wstające o 12 mógłby obrazić. W dodaku budzą się całe
  • Odpowiedz
  • 0
@Beniamin_Emanuel: no ale skończyłes tak samo jak za pierwszym razem. Może podrywasz dziewczyny, które są ponad Twoje możliwości? Jak Ci dziewczyna odpisuje, że jest zajęta bo ma randkę to tak średnio chyba :p

Poza tym nie mówię, że to było obraźliwe, tylko niegrzeczne. Ja mówię jakie są moje odczucia - pomyślałabym, że jesteś burakiem. Bo piszesz, że nie piszecie ze sobą od wczoraj, ale skoro odmawia spotkania, to chyba nie znacie
  • Odpowiedz
@Shagga: Zgadza się, kobiety nie wiedzą czego chcą. Nic nie tracę, jeżeli dziewczyna odmawia spotkania. Nie można nikogo do niczego zmuszać, jak miałbym być szczęśliwy z kimś kto mnie nie chce, ale byłby z jakiś innych powodów? xdd Zgadza się, jedynie mogę mieć pretensje i problem do siebie, dlaczego tak wąskie grono osób chciałoby moje towarzystwo. Ale "gdybym był inny, to nie byłbym sobą" :p Szanuję zdanie dziewczyn z "wyższych lig",
  • Odpowiedz
  • 0
@Beniamin_Emanuel: znam takie dziewczyny. Tylko sa w oazie i podpisały krucjate, dlatego nie pija. Więc jeśli religijność nie przeszkadza, to szukaj w takich kręgach. Niektóre bardzo ładne.
  • Odpowiedz