Wpis z mikrobloga

@Anonymous18: Rozmowa, rozmowa rozmowa. Wytłumacz, że masz obowiązki i tyle. Jak nie ogarnie to spuść w kiblu.
Jestem ekspertem. Od 4 lat nie pokłóciłem się ze swoim różowym.
@Anonymous18: ciężko oceniać znając tylko jedna perspektywę na sprawe.
Pytanie jakiego ona zaangażowania oczekuje, a jak wygląda Wasz związek faktycznie.

Generalnie jednak dla mnie logicznym jest, ze jeżeli spotkają się dwie dorosłeosoby, z których każda ma swoje życie, obowiązki i prace to trudno oczekiwać żeby ktoras z nich miała być na zawolanie drugiej.

Fochami natomiast się nie przejmuj, zwlaszcza jeśli stosuje taka metodę wcześniej. To nie przedszkole żeby coś od innych
Hej sprawa wygląda nastepujaco dziewczyna napisala mi na fejsie ze poswiecam jej zbyt mało czasu no #!$%@? mam wiele obowiązkow i tej babie nic sie nie wytłumaczy wiec ją opierodlilem zeby sie ogarnęła. Chyba sie fochnela i czekac az napisze czy co?


@Anonymous18: Jeżeli do niej się zwracasz w taki sam sposób jak do nas, to co się dziwisz? Zdziwienie może budzić brak kopa w dupę z jej strony.
@Anonymous18: Jakby Ci to nie przeszkadzało, "bo tak ma" to byś nie napisał tego na mirko.
Chcesz mieć spokój i szansę na znalezienie normalnego różowego no albo znosić to co masz co da Ci finalnie raka.