Wpis z mikrobloga

Hej sprawa wygląda nastepujaco dziewczyna napisala mi na fejsie ze poswiecam jej zbyt mało czasu no #!$%@? mam wiele obowiązkow i tej babie nic sie nie wytłumaczy wiec ją opierodlilem zeby sie ogarnęła. Chyba sie fochnela i czekac az napisze czy co?
#pytanie #pomoc #logikarozowychpaskow #feels
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonymous18: ja miałem podobny związek. No i generalnie straciłem na tym badziewiu 5 tys, 30kg, masę nerwów i pracę. Nigdy więcej toksycznej #!$%@?. Obecnie mam świetną dziewuszkę, która nie robi z niczym problemu. Jak mówię jej, że nie mam czasu to rozumie, nie #!$%@? się z butami do wszystkiego, zamiast drzec ryj i manifestowac pms mówi, że idziemy na piwo i przeglądamy dany spór. :d moim zdaniem to wygryw jest
  • Odpowiedz
@Anonymous18: W sensie, że Cię mentalnie wykończy.

Miałem kilka takich różowych, które pomimo wielu zalet miały takie zachowania, że czułem się wykończony psychicznie.

Teraz z obecnym różowym jestem od 4 lat i ani razu się nie pokłóciliśmy. Bo oboje wiemy, że jak coś jest nie tak, to trzeba rozmawiać i szukać
  • Odpowiedz
@Anonymous18: generalnie to czesto jest przejsciowe. Jak zacznie cos robic oprocz #!$%@? sie na fb tzn pracowac czy cos to jej przejdzie, ale nie zawsze tak jest( )
  • Odpowiedz
@Anonymous18: lasce coś #!$%@?, ale przemyśl, czy rzeczywiście jej nie olewasz... lvl 18 i pół roku związku + takie imby nie świadczą dobrze, więc jeżeli z ręką na sercu nie masz sobie nic do zarzucenia to lepiej olać taką toksyczną dziewczynę i znaleźć lepszą
  • Odpowiedz