Wpis z mikrobloga

Hej sprawa wygląda nastepujaco dziewczyna napisala mi na fejsie ze poswiecam jej zbyt mało czasu no #!$%@? mam wiele obowiązkow i tej babie nic sie nie wytłumaczy wiec ją opierodlilem zeby sie ogarnęła. Chyba sie fochnela i czekac az napisze czy co?
#pytanie #pomoc #logikarozowychpaskow #feels
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonymous18: Rozmowa, rozmowa rozmowa. Wytłumacz, że masz obowiązki i tyle. Jak nie ogarnie to spuść w kiblu.
Jestem ekspertem. Od 4 lat nie pokłóciłem się ze swoim różowym.
  • Odpowiedz
@Anonymous18: ciężko oceniać znając tylko jedna perspektywę na sprawe.
Pytanie jakiego ona zaangażowania oczekuje, a jak wygląda Wasz związek faktycznie.

Generalnie jednak dla mnie logicznym jest, ze jeżeli spotkają się dwie dorosłeosoby, z których każda ma swoje życie, obowiązki i prace to trudno oczekiwać żeby ktoras z nich miała być na zawolanie drugiej.

Fochami natomiast się nie przejmuj, zwlaszcza jeśli stosuje taka metodę wcześniej. To nie przedszkole żeby coś od
  • Odpowiedz
Hej sprawa wygląda nastepujaco dziewczyna napisala mi na fejsie ze poswiecam jej zbyt mało czasu no #!$%@? mam wiele obowiązkow i tej babie nic sie nie wytłumaczy wiec ją opierodlilem zeby sie ogarnęła. Chyba sie fochnela i czekac az napisze czy co?


@Anonymous18: Jeżeli do niej się zwracasz w taki sam sposób jak do nas, to co się dziwisz? Zdziwienie może budzić brak kopa w dupę z jej strony.
  • Odpowiedz
@Anonymous18: Jakby Ci to nie przeszkadzało, "bo tak ma" to byś nie napisał tego na mirko.
Chcesz mieć spokój i szansę na znalezienie normalnego różowego no albo znosić to co masz co da Ci finalnie raka.
  • Odpowiedz