Wpis z mikrobloga

@Yankumiii: Nie zgadzam się, jak już zmieniać to raz a dobrze, a nie najpierw na północ kraju, organizować sobie życie na nowo i potem znowu jechać gdzie indziej i wszystko od początku.
Czasem chyba lepiej się rzucić na głęboką wodę, niż siedzieć cały czas w tym samym szambie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Yankumiii: Dlaczego, to taka różnica czy jestem w Krakowie czy #zagranico? Chyba liczy się samo pisanie, a nie miejsce w jakim to robisz.
Zresztą tak szczerze, to nie wyobrażam sobie przeprowadzki do odległego miasta, bo albo musisz wynająć mieszkanie przez internet (czyli możesz trafić na jakąś melinę) albo jechać w ciemno i na początek mieszkać pod mostem, zanim coś sensownego się znajdzie.
Zresztą tak szczerze, to nie wyobrażam sobie przeprowadzki do odległego miasta, bo albo musisz wynająć mieszkanie przez internet (czyli możesz trafić na jakąś melinę) albo jechać w ciemno i na początek mieszkać pod mostem, zanim coś sensownego się znajdzie.


@Waleczny_Kalafior: btw wydaje mi się, że #zagranico jeszcze gorzej jest. btw2 daje Ci szanse na wyjście z przegrywu a Ty nic :<
@Yankumiii: W sumie jest, dlatego się pewnie nigdzie nie ruszę i będę tu gnił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Musiałbym jakiś znajomych poszukać, żeby mi ogarnęli chociaż tymczasowe mieszkanie. A w okolicy mojego kamienia mam tylko jednego znajomego kota, ale jeszcze nie wiem czy można mu ufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)