Wpis z mikrobloga

@Yankumiii: Nie zgadzam się, jak już zmieniać to raz a dobrze, a nie najpierw na północ kraju, organizować sobie życie na nowo i potem znowu jechać gdzie indziej i wszystko od początku.
Czasem chyba lepiej się rzucić na głęboką wodę, niż siedzieć cały czas w tym samym szambie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Dlaczego, to taka różnica czy jestem w Krakowie czy #zagranico? Chyba liczy się samo pisanie, a nie miejsce w jakim to robisz.
Zresztą tak szczerze, to nie wyobrażam sobie przeprowadzki do odległego miasta, bo albo musisz wynająć mieszkanie przez internet (czyli możesz trafić na jakąś melinę) albo jechać w ciemno i na początek mieszkać pod mostem, zanim coś sensownego się znajdzie.
  • Odpowiedz
Zresztą tak szczerze, to nie wyobrażam sobie przeprowadzki do odległego miasta, bo albo musisz wynająć mieszkanie przez internet (czyli możesz trafić na jakąś melinę) albo jechać w ciemno i na początek mieszkać pod mostem, zanim coś sensownego się znajdzie.


@Waleczny_Kalafior: btw wydaje mi się, że #zagranico jeszcze gorzej jest. btw2 daje Ci szanse na wyjście z przegrywu a Ty nic :<
  • Odpowiedz
@Yankumiii: W sumie jest, dlatego się pewnie nigdzie nie ruszę i będę tu gnił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Musiałbym jakiś znajomych poszukać, żeby mi ogarnęli chociaż tymczasowe mieszkanie. A w okolicy mojego kamienia mam tylko jednego znajomego kota, ale jeszcze nie wiem czy można mu ufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz