Wpis z mikrobloga

A ja poniekąd rozumiem sformułowanie "sens płodzenia takich dzieci", bo jak ludzie mają wadliwe geny, wiedzą o swoich chorobach czy są tacy jak znana para na Wykopie i zrobią dziecko, które ma jakieś tam spore szanse bycia upośledzonym, to mają tego świadomość i powinni z wyprzedzeniem planować i brać odpowiedzialność za konsekwencje swoich czynów.
  • Odpowiedz
@KubKa: Większość nie czepia się przecież odmowy jako tako, tylko tego ostatniego idiotycznego wyrażenia. Przecież dziecko może stać się niepełnosprawne po urodzeniu.
@UowcaTroli: Chyba cię #!$%@?ło lekko jeżeli od razu w takim zapytaniu widzisz socjalistyczne "należy mi się". Od kiedy to zwykłe zapytanie o rabat, to socjalizm? Właśnie jak najbardziej prowadzenie organizacji charytatywnych jest prawicową ideą, bo pieniądze dają ci co chcą, a nie wszyscy w formie narzuconych podatków.
Widzę,
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: No właśnie, kto pierwszy wydał osąd bez znajomości całej korespondencji? Ja czy ty? Więc może zastosuj się do własnych rad i nie wyjeżdżaj z tak ostrym językiem dopóki nie poznasz całości.

Są od tego fundacje.

Od czego są fundacje? od pytania czy drukowania ulotek? Bo mi coś się wydaje, że właśnie fundacje m.in. w ramach takich akcji i zapytań skierowanych do przedsiębiorców szukają oszczędności i finansowania.

nie wiadomo na jaką
  • Odpowiedz
  • 2
@flager: ale czy taki głupi tekst jest podstawą do życzenia facetowi jak najgorzej? żeby spłonął w piekle?? o co jest ta cała zadyma?? bycie gburem, nawet głupim nie jest zabronione ani karalne. śmiać mi się chce jak czytam ze nie miał prawa tak napisać... tez jestem matką. całe szczęście zdrowego dziecka. Ale spie.dolenie matek mnie przeraża
  • Odpowiedz
@KubKa: Nie widzę tutaj żadnego życzenia jak najgorzej więc się do tego nie odniosę, FB nie mam więc się nie orientuję czy coś takiego miało miejsce. Gdybyś wkleiła komentarze, o których teraz wspomniałaś, to byłaby inna rozmowa. Sądziłem, że tutaj tylko dyskutujemy o tym feralnym ostatnim zdaniu.
  • Odpowiedz
@KubKa: pewnie, że oburza. wystarczy nic nie odpisywać albo po prostu zakończyć wypowiedź na tym, że nie pomogą, bo otrzymują dużo podobnych wiadomości. zgadzam się, że każda firma chce zarobić, a nie być instytucją charytatywną, ale większości z nas zdarzyło się pomóc komuś potrzebującemu, nawet jeżeli sami za wiele nie mamy.

edit: k*rwa, czytanie ze zrozumieniem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale swojego komentarza nie edytuję.
  • Odpowiedz
@KubKa: To może zawody! Na zgodę.
Bez dyskryminacji niepełnosprawnych.
Niech biegną ma 200 metrów. Ten gość i dzieciak. Jak facet przegra, to robi druk za darmo. Jak wygra, to zapominamy o sprawie.
Będzie ok?
  • Odpowiedz
@KubKa: jak tylko założyłem firmę to codziennie zaczęły do mnie przychodzić maile typu "mam fajny fanpejdż na facebooku, wyślij mi 10 kubków, a ja zrobię Ci reklamę", albo "mam 500 folołersów na insta, wyślij mi kubki to wrzucę na instagrama" i cała masa tych z kategorii "mam niepełnosprawne to i tamto, wyślij kubki", czy nawet coś w stylu "wyślijci darmo kubki, inaczyj odchodzu, żegnajci, klient".

Serio, czasem świerzbiło, żeby pojechać jakimś
  • Odpowiedz
@nietopies: mógł, ale moim zdaniem ma rację. Ludzie mają wady, o których wiedzą, jak np. problemy z tarczycą czy inne endokrynologiczne, zaburzenia neurologiczne, sercowe, naczyniowe i skórne. Potem dobierają se kogoś z kolejnym zestawem wad genetycznych i potem się dziwią, że dziecko jest jakie jest.

Ja miałem uchyłek Meckela (wycięty), zapalenie wyrostka a do tego posiadam progenię szczękową, zatem mam poważne wątpliwości czy w ogóle mieć dzieci (rodziny i tak nie
  • Odpowiedz
@KubKa: bardzo mnie bawi to co się dzieje na ich fb. Jaki wylew jadu! Jaka hipokryzja! Jakieś sugestie by właściciel sam miał wypadek i stał się niepełnosprawny, obrażanie, wypisywanie jakichś nieprawdziwych rzeczy, których ten człowiek nigdy nie napisał. No dramat. A większość z tych ludzi ma oczywiście w swoim zdjęciu profilowym zdjęcie swojego dziecka. Jednak da się po tym rozpoznać debila.
  • Odpowiedz
@KubKa: zauważyliście, że obecnie nikt już nie przejmuje się totalnie czymś takim, jak tajemnica korespondencji. To smutne w sumie...
  • Odpowiedz
tajemnica korespondencji


@pogop: poczytaj sobie czym jest tajemnica korespondencji

zastanawia mnie czy to nie próba wyłudzenia darmowego wydruku...


@KubKa: poważna ty jesteś w ogóle? Masz rozum i godność człowieka? Ja bym się niemiłosiernie #!$%@?ł będąc matką chorego dziecka i czytając w odpowiedzi na prośbę o RABAT a nie o ZROBIENIE ZA DARMO że nie pomogą bo nie im oceniać sens płodzenia chorych dzieci. Po ludzku byłoby mi ogromnie przykro.

Wyobrażasz
  • Odpowiedz