Wpis z mikrobloga

@letitbe: w sumie to nie sądziłem, że na kogokolwiek dorosłego zmiana władzy może wpłynąć aż tak, że przestanie oglądać wiadomości. Raczej by oglądali dalej lecz starali się ignorować propagandę. Po co coś takiego oglądać? Nie wiem, ale po co było oglądać wcześniej?
@emasele: troli nie ma, ale ja opdowiem, bo jestem lekko za pis, kto jeszcze normalny ogląda TV ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widocznie emeryci wolą TVN

@MaIutkiCzlowiek: a tak na poważnie, to jednak wcześniej ludzie mieli swoje gwiazdy, człowiek się przywiązuje, teraz twarzy zabrakło to sobie przełączyli, jeśli nowy skład nie wypracuje jakiś nazwisk to ciężko będzie mu widzów
A w alternatywnym świecie:


@letitbe: Nie wiem, co ty tu widzisz nieprawdziwego. TVP wkroczyło w teren gadzinówek partyjnych, więc trochę zmieniła im się konkurencja. No, a na tle nowej radzi sobie naprawdę dobrze.
@letitbe: no tak i pytam o sens tego porównania, to jest porównanie luty 2015- luty 2016. Nowy zarząd jest od stycznia 2016 czyli powinniśmy porównywać stary zarząd np grudzień 2015 - nowy zarząd styczeń/luty 2016.
Mogło być tak że tvp pikowało w dół od lutego 2015 i w grudniu 2015 już było tragicznie i nowy zarząd jeszcze tego nie odmienił, a mogło być super i od lutego 2015 do grudnia 2015
@letitbe: jest to możliwe, ale i tak dopiero jakiekolwiek porównanie da styczeń 2016- styczeń 2017 jeżeli będą porównywać tylko rok do roku. Jeszcze sam trend nowego zarządu będzie można ocenić z kolejnymi miesiącami. Na tą chwile nie znalazłem informacji jaki trend liczby widowni miał nowy zarząd czy przez cały rok było tyle co w lutym 2015 i teraz przez miesiąc spadło, czy cały czas spadało, czy może szło w górę i