Wpis z mikrobloga

Mirki, zostałem dzisiaj potrącony. Idąc sobie po chodniku wjechal we mnie opel corsa. Kierowca nic sobie z tego nie zrobił (powiedział ze przecież musi zawrócić) po czym wyjechał sobie po pasach na ulicę. Nic mi sie nie stało ale nerwy mi puszczają jak nie mogę sobie bezpiecznie isc chodnikiem a kierowca nie wie co zrobił źle ! Co mogę z tym zrobić, czy pójście na policję coś da ?
#polskiedrogi
  • 15
żebym miał troche więcej czasu to bym dzwonił na policję, na następny raz człowiek bedzie mądrzejszy


@jakistamnick: zawsze możesz iść na komisariat i zgłosić wykroczenie (art. 86 kw) bo rozumiem, że nie ma rannych
@Dzyszla: @megawatt: @Daleki_Jones: @spoxman: @Szoferman: Słuchajcie odkopuję, nie wiem czy was to interesuje ale chciałbym poinformować co i jak. Pytałem was 2 tygodnie temu co mogę zrobić w przypadku potrącenia. Jeszcze tego samego dnia co was pytałem napisałem zawiadomienie drogą e-mailową do wydziału ruchu drogowego, sprawa została przekazana do konkretnego wydziału i konkretnego policjanta który zajmie się sprawą. I tak dzisiaj pojechałem na przesłuchanie, złożyłem zeznania i