Wpis z mikrobloga

@typowa_zielonka: Dla Polski (i innych krajów naszego regionu) Trump byłby jakimś dramatem. On zapowiada np. ocieplenie stosunków USA z Rosją, co najpewniej oznaczałoby danie Putinowi wolnej ręki w Europie Środkowej. Biorąc pod uwagę, że nasz nowy rząd opiera się przede wszystkim na Waszyngtonie (który może być przejęty przez Trumpa) i Londynie (który może wyjść z UE) i osłabia kontakty z Niemcami czy Francją, to możemy obudzić się na jesieni z
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: część wyborców republikanów już będzie wolała zagłosować na Clinton niż na niego, nie ma szans, to tak jak u nas w drugiej turze byłby Komorowski i Korwin, myślę, że duża część wielbicieli Kaczora by i tak poparła Komora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na wykopie naprawdę wielu ludzi mówi o nim dobrze i go popiera


@typowa_zielonka: Wykop ma jakieś dziwne tendencje do popierania popaprańców ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pracuję dla amerykańskiej korporacji, mam w zespole wielu Amerykanów i to nie z najniższego szczebla. Nikt z nich nie popiera Trumpa, a jeśli kandydata republikanów nie popierają managerowie amerykańskiej korporacji to znaczy, że jest bardzo, bardzo zły.
  • Odpowiedz
Dla Polski (i innych krajów naszego regionu) Trump byłby jakimś dramatem. On zapowiada np. ocieplenie stosunków USA z Rosją, co najpewniej oznaczałoby danie Putinowi wolnej ręki w Europie Środkowej. Biorąc pod uwagę, że nasz nowy rząd opiera się przede wszystkim na Waszyngtonie (który może być przejęty przez Trumpa) i Londynie (który może wyjść z UE) i osłabia kontakty z Niemcami czy Francją, to możemy obudzić się na jesieni z ręką po łokieć
  • Odpowiedz
Pracuję dla amerykańskiej korporacji, mam w zespole wielu Amerykanów i to nie z najniższego szczebla. Nikt z nich nie popiera Trumpa


@Usurper: bo w przeciwienstwie do wykopków, tamtejsza prawica to nie tylko liberałowie gospodarczy, tak de facto, przynajmniej w porównaniu z naszymi narodowymi socjalistami, którzy uważają się za prawicę, nie wiedzieć czemu.
  • Odpowiedz