Wpis z mikrobloga

No mi już ;)

Wonszu dostał nowe mieszkanie. ale ale. Było to mieszkanie agam czerwonogłowych (Bonnie i Cyde - największych dzikusów wsecgświata. Przerzuciłam je do góry, bo i tak się ciagle chowają, a Kuleczkę chciałam wrzucić na dół. Przy łapaniu agam stała się tragedia - samica wypieprzyła ogon. Złapałam ją gdzieś powyżej tylnych łapek, a ta jebs, pół ogona jej odleciało O.O Trauma na całe życie, panika. Ogon ruszał się jeszcze dobre 10 minut po urwaniu. Nie wiedziałam co z nim zrobić ;<

Agamy dostały nowe terra u góry, gdzie nikt im nie będzie przeszkadzał, a Kuleczka dostała terra na dole.

Baardzo jej się podoba. Ma wodę, ciepło, lekkie światło. Czego chcieć więcej ;) Ale żeby nie było kolorowo... ciągle nic nie je. Od kiedy została zabrana nic nie zjadła. U tego gościa, co ją odebrał nie zjadła nic (a dawał jej żywą myszę), u mnie mrożonek też nie tknęła. Do tego mam z nią mały problem.. a razem z jej... dupką ;D Agamka w niewiadomych okolicznościach.. nie trzyma kupki i ciągle tak jakby plami. Pół pojemnika, w którym została na noc, był zafajdolony (bardzo małe ilości, ale śmierdzi masakrycznie). Jeśli tak dalej pójdzie, to skoczę z nią do weta.

+18 urwany ogon
+18 egen
Samczyk
W korze

Nowy dom Kuleczki
Wonsz rzeczny niebezpieczny

PS. pytony mają najładniejsze mordki wśród wszystkich wenszy. Ciągle się uśmiechają, mają mordki jak pieski ;DDD

#gadzibastion #agama #agamy #waz #wonsz #weze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #zwierzaczki

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Pobierz
źródło: comment_pzgi67xmaWF03nYAcbCVvJ6bdmdR8V8F.jpg
  • 22