Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy większość #rozowepaski ma do zaoferowania tylko cipę, pytasz o zainteresowania to albo ich nie ma albo: muzyka, kino, moda - szkoda tylko że słuchanie muzyki a nie granie na instrumencie, oglądanie filmów i seriali a nie jakieś zabawy w montaż filmów chociażby, moda - tak na pewno nie projektowanie ubrań :)

Krótko mówiąc nie ma z wami o czym rozmawiać drogie księżniczki, lepiej mi się rozmawiało z murzynką która była przejazdem w polsce niż z wami, bo przynajmniej było o czym. Owszem są wyjątki ale jest ich bardzo mało, a od faceta to się wymaga żeby samochód miał, interesujące hobby, mieszkanie też by fajnie było żeby miał co nie? tylko że taki facet się wami znudzi i na boku będzie się spotykał z bardziej interesującą.


#oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 101
  • Odpowiedz
@sugas: ja generalnie lepiej czuje się w PS i AI (montaż raczej jako sprawa rozwojowa i może kiedyś będę na tyle dobry) - nie wiem jak ale dopiero twój wpis zauważyłem

ja aftera malutko, tylko proste animacje ale takie super proste :p
  • Odpowiedz
@sugas: no u mnie z montażem to raczej pociąć surówkę zrobić przejścia, intro, outro, regulacja dźwięku jakieś efekty i to tyle, a w Ae to raczej tylko intro outro robię
  • Odpowiedz
@Hypnotoad: Jeden Rabin powie tak, drugi nie. To co napisales, jest po czesci prawda, natomiast brak jakichkolwiek zainteresowan, oraz ogolna pospolitosc wystepuje po obu stronach barykady. Jest tyle samo nudnych kolesi jaki dziwczyn i nie mozemy niczego uogolniac. To moja najbardziej dojrzala i wywazona wypowiedz na tym portalu ze smiesznymi obrazkami. Pozdrawiam,

~~Random z internetu.
  • Odpowiedz
Krótko mówiąc nie ma z wami o czym rozmawiać drogie księżniczki


@Hypnotoad: Krótko mówiąc, nie umiesz tego robić. ;)

To uczucie gdy większość #rozowepaski ma do zaoferowania tylko cipę,

Cóż, "gratuluję" podejścia, ale sukcesów nie wróżę.
A to, na co wskazałeś, tzn. że kobiety mają mniej do zaoferowania i prowadzą mniej atrakcyjne niż mężczyźni życie (ale nie na wykopie akurat. Tu każdy tylko piwniczy, więc o czym mowa?
  • Odpowiedz
@Hypnotoad: gram na kilku instrumentach, montuje amatorsko filmiki, do tego jezdze na rowerze mtb, znam sie trochu na baseballu i autach.. chlopacy nie wykazuja zainteresowania(albo jak wykazuja) bo szukaja pustych lasek do ruchania.

  • Odpowiedz