Wpis z mikrobloga

1) Bądź mną i rozstaj się z dziewczyną gdyż miała bolca na boku.
2) Bolec staje się jej chłopakiem.
3) Masz ochotę przestawić mu szczękę ale nie możesz być karany ze względu na pracę.
4.76 Korwin
5) Biegaj wieczorem i zobacz pod jej blokiem jego samochód- ten debil źle zaparkował
6) halo 986 słucham
7) Dziękuje za przyjęcie zgłoszenia, miłego wieczoru życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 36
@XAIMEII: Tu nie chodziło aby bić się o nią, raczej chciałem dać upust negatywnym emocjom. Jak tylko mnie przepraszała za zdradę to kopnąłem ją w dupę.

@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Masz rację, przegrałem gdyż kiedyś pokochałem niewierną sukę.

@Madlen_: Mieszkam w małym mieście powiatowym. A jeżeli chodzi o bieganie to jestem długodystansowcem i chcąc nie chcąc mam taką trasę a nie inną.
@jerzy-lis: no to widzisz - i ty byles powodem, i ona. widocznie taki typ dziewczyny, co lubi czasem "bata" i nie mówię tu o tym, co między nogami, a o charakterze partnera. więc ostatecznie na zdrowie wam to wyszło, ale w dalszym ciągu kapusty nie pochwalam, można powiedzieć, że bolec uratował cię od nieudanego związku. a teraz idę spać.
@jerzy-lis: Ja nie ogarniam takiego myślenia... Kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która zaczepiła mnie w pubie. Fajnie się gadało, dziewczę wydawało się całkiem ogarnięte. Zapytałem czy kogoś ma to z uśmiechem na ustach powiedziała, że od roku jest sama. Po kilku tygodniach dowiedziałem się, że jest zaręczona z jakimś nieświadomym nieszczęśnikiem. Postanowiłem mu powiedzieć co i jak, żeby się na minę nie wpakował. Najpierw niby przyjął do wiadomości, a kilka dni
3) Masz ochotę przestawić mu szczękę ale nie możesz być karany ze względu na pracę.


@jerzy-lis: sorry colego, ale jakiś #!$%@? jesteś - co ci tamten koleś zawinił, może nie miał pojęcia, że twój różowy ma kogoś?
przecież gość zasłużył, nie rucha się dziewczyn co już mają chłopaka


@ceflon: A to czemu? Gość mógł nawet nie wiedzieć, że jego dziewczyna ma chłopaka.
Ja bym raczej kierował pretensje do swojej dziewczyny niż chłopaka (jeśli już).