Wpis z mikrobloga

@panczekolady: a pojęcia nie mam. Ale rzeczywiście obiło mi się o uszy, że jakieś plany chyba niedawno się pojawiły. Ze cztery lata temu słyszałem, że pojawiły się plany przebudowy litewskiego, a ruszy to może dopiero teraz, więc pewnie jeszcze kolejne cztery, żeby coś zaczęło zmieniać się na dworcu ;D
  • Odpowiedz
@CommanderStrax: Plany z dworcem już od minimum 5 lat są, ale jak na razie to na planach się kończy. Moim zdaniem najpierw powinni się zająć miejscem, w którym jest największy syf i które tylko odstrasza przyjezdnych. Plac Litewski na pewno takim miejscem nie jest...
  • Odpowiedz
@toomeek:

miejscem, w którym jest największy syf i które tylko odstrasza przyjezdnych. Plac Litewski na pewno takim miejscem nie jest...

No się z tym nie zgodzę. Wiem, jaki jest syf na dworcu pks, wiem jak wygląda urocza okolica dworca pkp, no i rzeczywiście to są miejsca, które potencjalny turysta widzi jako "pierwsze". Ale z drugiej strony taki Litewski jest jedną z wizytówek miasta, a niestety nie jest to miejsce reprezentatywne.
  • Odpowiedz
@CommanderStrax: Litewski wymagał remontu od jakiegoś czasu, ale co w takim razie powiedzieć o skwerze między Świętoduską, a Lubartowską albo dworcu PKP to jest wstyd dopiero. Miasto się rozwija estetycznie, za 10 lat będzie inny świat.
  • Odpowiedz
@lukiboys: tam też chyba mieli coś postawić :D na każdym kroku jakieś ubytki lub niedoróbki. Kolejny przykład: sezam (dawny pedet). chociaż coś chyba mają tam stawiać, kolejna galeria, czy inne gówno. Oczywiście też nie wiadomo kiedy :(
  • Odpowiedz