Wpis z mikrobloga

Chcialbym Wam podziekowac za udzial w dzisiejszym AMA z @lechwalesa. Niestety czas nie pozwalal nam by odpowiedziec na wszystkie pytania. Przy tej liczbie pytan potrzebowalibysmy zapewne tygodnia :)

W moim prywatnym odczuciu zaskakujacym bylo, ze @lechwalesa zachecal nas do zadawania mu najtrudniejszych pytan. Dlatego pojawily sie tez odpowiedzi na pytania A. Walentynowicz, ktore sadziliscie, ze zostana bez odpowiedzi. Zaluje, ze czas nie pozwolil by odpowiedziec na wszystkie.

Ponizej zalaczam zdjecie byscie wiedzieli przed iloma redakcjami dzis @lechwalesa chcial odpowiedziec na Wasze pytania
Pobierz m__b - Chcialbym Wam podziekowac za udzial w dzisiejszym AMA z @lechwalesa. Niestety ...
źródło: comment_3ocS7K0pAMH6Z8PJ5JeeYDbNtXRKf56h.jpg
  • 62
@EstradaOrNada: @sivy83: Rzeczywiście coś się popsuło. Pewnie vikop nie ogarnia tylu komentarzy. W każdym razie wystarczy włączyć widok AMA. Wpisów Leszka Śmieszka jest ledwie 30, więc można łatwo wszystkie przeczytać.
@m__b: Caly sposób prowadzenia AMA nadaje sie do zaorania. W kazdym AMA jest burdel powtarzające sie pytania i jakieś dyskujse miedzy uzytkownikami nie na temat. AMA z Wałęsą sukcesem? odpowiedział na 30 pytań z pewnie 300 jakie były zadane, kpina panie Białek. Jedyny plus ze w tv o was mówili, ale nie wiem czy to dobra reklama.
@m__b: między zachęcaniem do zadawania pytań a udzielaniem jednoznacznych, niebełkotliwych odpowiedzi jest z pięć sążni mydlenia oczu. To AMA to porażka, choć nie Wasza.
@m__b: sugerujesz, że odpowiedź pokroju, że nie przyjechałem motorówka do stoczni gdańskiej, tylko przeskoczyłem przez 5metrowy mur, bo kolega mnie podsadził są satysfakcjonujące? odsyła na dodatek do swojego bloga... żarty żartami, to AMA to była kpina, reklamę sobie fajną zrobiliście, ale zapominacie o tych którzy korzystają z tego portalu...
@m__b: Przecież to była kpina nie AMA, odpowiedział na ile ok 30 pytań, z tego połowa to bełkot- faktycznie się wysilił przez 1h... W dodatku pytania od Anny Walentynowicz były przez niego bagatelizowane i wyśmiewane. Propaganda wykopu lvl Goebbles.
Było dać Lechowi kogoś do pisania byłoby szybciej. Technicznie i merytorycznie to AMA było słabe, nie wiem co gorsze. Do tego usunięcie opcji ZAKOP znowu równi i równiejsi. ( ͡° ͜
@m__b: czyli miałem rację. Zorganizowana akcja, po to właśnie, żeby Boluś nie miał czasu odpowiedzieć na cokolwiek ciekawego. Za to może teraz powiedzieć, że każdemu odpowiedział... Żałosne.
@m__b: Czytając komentarze i patrząc na reakcję wykopków, to na Twoim miejscu wynająłbym ochronę jeśli jej jeszcze nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m__b: Serio? przecież to jedna wielka żenada była. Kto następny? Jola Rutowicz? czy Rysiek Petru?

Dlaczego robicie Q&A z ludźmi którzy w zasadzie niczego mądrego czy wartościowego sobą nie reprezentują?

Jest tyle mądrych Polaków z którymi można przeprowadzić AMA a wy robicie z Bolkiem bo jest aktualnie na topie.