Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki! kilka tygodni temu w tym wpisie pisałem o tym że założyłem sobie stronkę na której będę pisał kurs javy (później kurs androida itd itp.)
W tym momencie skończyłem podstawy javy a w ramach podsumowania zrobiłem mały projekt, losowanie totolotka: link

Może się komuś przydać do nauki :) (Dla starych wyjadaczy co zarabiają 15k od razu mówię że to miało być proste jak budowa cepa i pewnie da się zrobić to i prościej ;) ) Projekt ma kilka wad o których wspomniałem na końcu artykułu. Powoli zaczynam brać się za programowanie obiektowe :)

Dodatkowo wpadłem na pomysł że będę pisał o rozmowach rekrutacyjnych / zadaniach które ludzie spotykają na rozmowach o pracę jako Java developer.

Małe info żeby nie denerwować Mireczków otwieram tag: #sowakoduje <- można obserwować lub dać na czarną żeby nie drażniła.

#java #naukaprogramowania #sowakoduje
  • 11
@grudus: zgadzam się :) nie ma problemu żeby poradzić sobie z tym na tablicach, jednak nie chciałem dawać tak czysto kawa na ławę, chodzi o to aby zachęcić do napisania własnej modyfikacji :) człowiek uczy się najlepiej jak napisze kawałek własnego kodu.