Wpis z mikrobloga

@susuke15: zależy w jaką stronę chcesz iść.
Na początek polecam książke: Rzeczowo o modzie męskiej - M. Kędziora. Masz tutaj opisane jak dobierać rozmiary, kolory itp. Potem możesz zastanawiać się, który styl ci odpowiada najbardziej.
  • Odpowiedz
@susuke15: Sam mieszkam w małym mieście i do Krakowa mam 40km więc tam jeżdzę na zakupy :)
Przygotuj się na jakiś weekend zniżek, albo kupony w sieciówkach typu 30-40% wtedy jedź do galerii :)
  • Odpowiedz
@susuke15: No jasne, że zwracają na to uwagę, bo nie oszukujmy się, bycie dobrze ubranym daje więcej plusów :)
W sumie jak będą jakieś wyprzedaże to Cię zawołam. Wiem, że teraz jest wyprzedaż kolekcji zeszłorocznej w Diverse i 40% zniżki. Jak masz daleko do sklepu to na necie sobie przejrzyj :)
  • Odpowiedz
@Pijokot: do Ostrowa mam 35 km ale jedzie na studia wiec zawsze w soboty mam wolne po zajeciach. Najpierw jutro kupie ksiazke i poczytam bo bez tego kupie pewnie znowu cos w ciemno :)
  • Odpowiedz
@susuke15: Bez tryhardowania, serdecznie polecam SH, da się tam znaleźć lepsze rzeczy niż w jakichś gównianych HaeMach, za śmieszną kasę. Fajnie zacząć od rzeczy typu: casualowe koszule, np biała i błękitna OCBD (teraz w tesco mają z F&F za 70zł, a jakość lepsza niż w tanich sieciówkach), granatowe dżinsy bez przetarć, ze dwie pary chinosów, np szare/beżowe/granatowe. Jakieś swetry V i U neck, każualowa granatowa marynarka (to podstawa), fajnie brązowe półbuty
  • Odpowiedz