Wpis z mikrobloga

Mireczki #chwalesie . co tu się odjaniepawliło to ja nawet nie.. biegałam od czasu do czasu raczej tak rekreacyjnie. Wzięłam udział dziś w pierwszym biegu mojego życia. #tropemwilczym 2016 . odcinek 1963 m. Data jest jednocześnie datą śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego. Chciałam uczcić ich pamięć i wziąć udział w tym biegu również w związku z tym, że chcę sobię zrobić w końcu kondycję. Bieg byl organizowany w mieście liczący 25 tys ludzi więc w mieścinie, nie było takich tłumów jak w wawie, krakowie czy wrocławiu. Najpierw był marszobieg 2 km. Więc razem z innymi uczestnikami truchtałam sobie trzymając ogromną Biało-czewoną Flagę. Potem sam bieg dość szybkie tempo bo krótki dystans. Mimo wszystko ogromne było moje zaskoczenie jak w czasie dekoracji prowadzący wyczytał moje nazwisko gdy doszedł do kategorii dorosłych kobiet. Że niby 3 miejsce? ... Zanim przecisnęłam się przez tłum puknęłam mame czy to na pewno ja i czy mam iść. Ta nawet nie zareagowała, bo też nie była na to gotowa. Ale no cóż muszę iść( ͡° ͜ʖ ͡°) stanęłam na podium. poczym poczułam zmieszanie, eksytację, adrenalinę wszystko w jednym. postanowiłam zerknąć na dół czy stanęłam na pewno na dobrym miejscu.. mina mamy pośród fotoreporterów robiąca mi zdjęcie ze smarfona- bezcenna. obdarowali mnie podkoszulką, medalem, medalikiem, książką i audiobookiem o Żołnierzach wyklętch. Fanty fajne ok. Ale nie o tym.. Nie macie pojęcia mireczki jakie to uczucie, stan 10 na 10 polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk ogromna motywacja! dla mnie celem było samo ukończenie biegu! teraz wiem, że te moje trenningi co drugi dzień mają jakiś sens! teraz wiem, że będę brać udział w takich eventach i dam z siebie jeszcze więcej kolejnym razem! mirki siedzące tylko w jednym miejscu- ruszcie dupki sport jest piękny!
#bieganie #patriotyzm #ruszdupe #sportowaniedziela
WallaceMia - Mireczki #chwalesie . co tu się odjaniepawliło to ja nawet nie.. biegała...

źródło: comment_TSprwfD3u9lgB6DZpnV71dBHzDRYPItZ.jpg

Pobierz
  • 8