Wpis z mikrobloga

@Greg36: gospodarczy może i tak, wg wykładni korwina i jego idoli, a do rasowego socjalizmu to jeszcze daleko. Ale nie odbiegajmy od meritum, pis to konserwatyści z dużym, rozdawniczym gestem. Celem tego rozdawania jest utrzymanie konserwatywnego modelu społecznego, a nie "wspólnoty narodów". Pieniądze to tylko środek do osiągnięcia celu. A cel jest chyba wyraźny.
Big_Kahuna - @Greg36: gospodarczy może i tak, wg wykładni korwina i jego idoli, a do ...
@Big_Kahuna: To przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz... Niech sobie ideologicznie robią co chcą, ale #!$%@? z logiki nie da się zrobić, bez cięć wydatków lub kolejnych podatków już w przyszłym roku zabraknie 15 miliardów złotych do tego żeby nie wejść w procedurę nadmiernego deficytu. I to jedynie z programem 500+, inne obiecanki jak 8000 zł kwoty wolnej to roczny koszt ~20 mld złotych, emerytury jeszcze więcej.
@Big_Kahuna: Dla MNIE jest sprawą drugorzędną na co je rozdają, a to jest sprawa subiektywna. Spora część ludzi uważa że należy dawać na dzieci, mała garstka powie że na pomoc dla imigrantów a jeszcze inni że na nowe drogi, stadiony, czy kościół, każda z tych osób będzie miała swoje argumenty i niech je mają, osobiście ta część dyskusji mnie już mało interesuje kiedy nie ma właśnie tych pieniędzy "do rozdania".