Wpis z mikrobloga

Mirki czy piękne, mądre, lojalne, szczere, delikatne dziewczyny jeszcze istnieją? Albo czy są takie osobniki ale wolne?
Pytam ludzi z doświadczeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tylko mnie się wydaje, że wszystkie są już pozajmowane? Są jakieś środowiska, w których one występują? Nie chodzi mi o kluby, gdzie raczej cichych, skromnych i spokojnych nie ma. Jakieś dobre miejsca do spotkania takich dziewczyn?
Żeby nie było, aż tak brzydki nie jestem. Babcia mówi, że jestem przystojny. ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
A babcia robi dobry rosół, więc nie może kłamać
Jakieś rady dla singla od urodzenia? Nie ogarniam na razie tych relacji międzyludzkich, aczkolwiek szybko się uczę.

PS: Nie interesuje mnie zaliczanie, tylko jedna dziewczyna na całe życie i po.
PS2: W piwnicy już nie siedzę. Jest nadzieja?
PS3: Nie róbcie sobie ze mnie jaj, dziękuję.

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #przegryw ale może niedługo #wygryw
  • 31
  • Odpowiedz
@Hopeing: Są ale zazwyczaj takie dziewczyny są zmieszane z błotem bo są inne niż reszta dziewczyn i dość dużo Panów odrzuca takie dziewczyny i woli takie, nad których zdobyciem się nie natrudzą ;)

Może spróbuj na różnych portalach randkowych ;) Zazwyczaj na nich są ciche i spokojne dziewczyny, które właśnie nie chodzą raczej do klubów itd ;)
  • Odpowiedz
@elemoisa: Jak dla mnie właśnie takie, nad którymi zdobyciem trzeba się nagłówkować są najlepsze.
Dzieciaki idą na łatwiznę.

Problemem u mnie jest to, że mam troszkę słabe gadanie tak w cztery oczy, bo przez internet mam te 30 sekund zapasu. Muszę nad tym popracować. Niemniej jednak dziękuję za radę.
  • Odpowiedz
@Hopeing: Dlatego właśnie lepiej poznać kogoś w internetach popisać trochę, zaznajomić się z tą drugą osobą i dopiero potem spotkać ;) A co do rozmów w 4 oczy to faktycznie jeśli masz z tym problem to musisz nad tym popracować ale też jak trafisz na spoko dziewczynę to powinno być łatwo ;)

Cieszy mnie, że jeszcze istnieją faceci, którzy wolą dziewczyny nad którymi trzeba się troszkę natrudzić ;)
  • Odpowiedz
@Hopeing: są są, Tylko trzeba czekać. Często łapać zaraz kontakt w przypadkowych spotkaniach/zapoznawaniach się z kimś. U mnie (lvl 22, kilka związków które trwały dłużej niż rok) zawsze poznawałem różowego jakoś spontanicznie. I wychodziło.
@elemoisa: ja akurat portale odradzam, są przepełnione uber śmieszkami, które albo są księżniczkami albo interesują je one night standy. Poza tym, chyba nie ma reguły przy zdobywaniu dziewczyn (no chyba że ma się kasę, a lasia
  • Odpowiedz
@ma_ma_malina_ma: Tak masz rację, ale to też nie znaczy, że na tych portalach są tylko i wyłącznie takie dziewczyny, o których Ty piszesz ;) Bo serio są też takie, które szukają osoby na całe życie, a nie na jedną noc ;)
  • Odpowiedz
@elemoisa: Będę pracować i to sporo, tak myślę. Nie chcę drętwej ciszy. Fakt, jak dziewczyna jest ok to sama pomoże.
Jest takich chłopaków sporo, ale często się mocno wstydzą i nie zaczynają nawet rozmowy. To nie 'macho' tylko normalni faceci.
No wiesz, to nie będzie zabawka tylko ktoś więcej. Będę miał dużą satysfakcję, że mnie się udało. Wnukom naopowiadam ( )(òóˇ
  • Odpowiedz
@elemoisa: no fakt, może trochę przygeneralizowałem. Ale umówmy się. Ile jest takich dziewczyn na takich portalach, takich szarych myszek, które kogoś szukają? 7-10 %. Ja mam np. negatywne doświadczenia z takimi portalami. A uważam, że gadane mam.
@Hopeing: Dlatego odpuść sobie te portale. Nie warto. Tylko się łudzisz nadzieją przeskakując laski na tinderze. Inna sprawa, że to zwykły złodziej czasu. Masz pasję - realizuj ją. Wszystko przyjdzie samo. Wiem że
  • Odpowiedz
@elemoisa: Dzięki wielkie, zrobię co w mojej mocy.
@affairz: Lvl 17 w tym roku 18, mieścina mała niestety. Daleko trochę od większych miast.
@ma_ma_malina_ma: Nie mam tindera. Wpisałem w grafice tinder i badoo żeby zobaczyć jak to wygląda, ale cycki i dupy na wierzchu mimo, że podniecające to mnie nie interesują. Też sądzę, że gdybym miał wszystko w dupie byłoby łatwiej. Ale wtedy nie byłbym szczęśliwy. Trzymam się, ty
  • Odpowiedz
@ma_ma_malina_ma: No ja jeśli chodzi o facetów to też miałam złe doświadczenia jeśli chodzi o takie portale. Albo chcieli tylko seksu, albo byli kompletnie niewychowani i nie potrafili się kulturalnie odzywać do kobiety albo sami nie wiedzieli czego chcą od życia :) Ale to nie znaczy, że nie ma na takich portalach normalnych ludzi, fakt, że jest ich bardzo mało ale jednak są, tylko teraz bądź tu mądrym i znajdź tą
  • Odpowiedz
@Hopeing: Ja miałam podobne plany i marzenia w tym wieku. Z dzisiejszej perspektywy wiem, że trzeba jednak pospotykać się z różnymi osobami, przeżyć jakieś rozstania, i tego typu sytuacje, po to by poznać siebie, swoje reakcje i emocje. Piękne są te marzenia o jednej osobie na całe życie, ale jednak dojrzałość zbudowana (oczywiście nie całkowicie) na doświadczeniach procentuje.
  • Odpowiedz
nikt nie wrzucił jeszcze poniższego obrazka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@Hopeing: a tak na poważnie - może w internetach na portalach konkretnie tematycznych (ale nie mam na myśli tindera itp.). Dwoje znajomych poznało swoje dziewczyny podczas gry na CS:GO i Tibii ( ͡º ͜ʖ͡º). Jesteś młody, kawał życia przed Tobą, życzę szczęścia w poszukiwaniach odwzajemnionej miłości :).
StrefaZimna - nikt nie wrzucił jeszcze poniższego obrazka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

@Hopei...

źródło: comment_8wO6uqgqob1e8zypWwdjbgYi3y2ZXSBN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Masz pasję - realizuj ją. Wszystko przyjdzie samo


@ma_ma_malina_ma:

Tak, też to słyszałem. Tylko nikt nie wspomniał, że chodzi o pasje gdzie wychodzi się z domu.
Będąc komputerowym nerdem ograniczającym się tylko do swojej pasji i pracy/nauki nic nie przyjdzie samo.
  • Odpowiedz