Wpis z mikrobloga

Mirki czy piękne, mądre, lojalne, szczere, delikatne dziewczyny jeszcze istnieją? Albo czy są takie osobniki ale wolne?
Pytam ludzi z doświadczeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tylko mnie się wydaje, że wszystkie są już pozajmowane? Są jakieś środowiska, w których one występują? Nie chodzi mi o kluby, gdzie raczej cichych, skromnych i spokojnych nie ma. Jakieś dobre miejsca do spotkania takich dziewczyn?
Żeby nie było, aż tak brzydki nie jestem. Babcia mówi, że jestem przystojny. ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
A babcia robi dobry rosół, więc nie może kłamać
Jakieś rady dla singla od urodzenia? Nie ogarniam na razie tych relacji międzyludzkich, aczkolwiek szybko się uczę.

PS: Nie interesuje mnie zaliczanie, tylko jedna dziewczyna na całe życie i po.
PS2: W piwnicy już nie siedzę. Jest nadzieja?
PS3: Nie róbcie sobie ze mnie jaj, dziękuję.

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #przegryw ale może niedługo #wygryw
  • 31
  • Odpowiedz
@skaczacy_zajac: No tak, tylko, że jeżeli Hopeing szuka Dobrej Dziewczyny, to ja zakładam, że porządny z niego chłopak. I teraz jak wchodząc w dorosłość, nabyć to doświadczenie i poznanie, a jednocześnie nie zostać #!$%@?? Powodzenia @Hopeing bo niełatwe zadanie przed Tobą.
  • Odpowiedz
@Elmuszka: Otóż mirabello, z tego co widzę to OP jest dosyć niedoświadczonym samcem, ale widać potrafi myślec, czego brakuje samcom alfa.

Tak naprawdę "czepienie" się jednej osoby do konca życia jest błędne. Sam będąc w wieku OPa (17/18, obecnie mam 21) się o tym przekonałem. Związałem się z nieodpowiednią osobą na 1.5 roku, niestety cały związek był toksyczny, ale, że człowiek nie wiedział jak to działa, chciał coś "na całe życie"
  • Odpowiedz
Może spróbuj na różnych portalach randkowych ;) Zazwyczaj na nich są ciche i spokojne dziewczyny, które właśnie nie chodzą raczej do klubów itd ;)


@elemoisa: Wymieszane z księżniczkami, karynami i dziewczynami szukającymi atencji lub ojca dla dziecka (bo prawdziwy tatuś uciekł). Wiem co mówię, od dłuższego czasu portale randkowe dają mi raka. O normalną w takim miejscu jest ciężko, a jak już się znajdzie to albo nie zaiskrzy, albo jej uroda...
  • Odpowiedz
@Hopeing: zacznij jeździć konno. Mówię zupełnie serio.

Oczywiście najlepiej dopytać o jakieś grupy studenckie, albo obczaić o jakich godzinach jeździ więcej dorosłych niż dzieciaków. W każdej stajni jest na pęczki dziewczyn - jak to wszędzie, nie wszystkie ładne, nie wszystkie mądre, ale od jazdy wyrabia się ładne dupsko, także na pocieszenie tyłek 10/10 prawie gwarantowany ( ͡ ͜ʖ ͡) (dla Ciebie również xD)

no i w
  • Odpowiedz
@Hopeing: Spotykałem się kiedyś z dziewczyną, która nałogowo jeździła konno. Potwierdzę tyłek i to, że "na jeźdźca" nie jest tutaj przypadkiem. Kilka razy czekałem na nią pod stadniną. Widziałem tamte dziewczyny. Urodą przypominały męskich przegrywów spędzających 16 godzin dziennie przed komputerem. Owszem, Kinga (od tamtego momentu to imię już na zawsze będzie mi się kojarzyć z końmi) była spokojna, poukładana i inteligentna, ale uroda to była może 2,0787/10. Jeśli szukasz spokojnej,
  • Odpowiedz