Wpis z mikrobloga

Witam mirasów! Będę sobie nowego kompa składał ale doświadczenia wielkiego w tym nie mam i może któryś bardziej obeznany mirek pomoże. Chcę sobie złożyć takiego kompa: CPU: Intel Core i5-4590, Motherboard: Gigabyte B85M-D3H-A, GPU: Gigabyte R9 380 WindForce 2X 4GB, RAM: 2x 4GB Crucial 1600 MHz CL9, Zalilacz: SilentiumPC Vero L1 500W, Napęd: Samsung SH-224FB. Co do dysku i obudowy to tak: Posiadam dysk taki jak na screenie i obudowę ATX(bynajmniej tak wnioskuję bo to stara obudowa i nie pamiętam modelu ale dotychczas była w niej płyta ATX - Gigabyte GA-P31-DS3L). SSD na razie sobie daruję, potem może dokupię. I tu parę moich pytań:
1.Czy mogę bez problemu włożyć nową płytę micro ATX?(mierzyłem i rozmiarowo podobna do mojej tylko nie taka wysoka)
2.Czy zasilacz jest dobry?
3.Czy ten dysk będzie sobie śmigał i pasował czy lepiej kupić nowy?
4.Czy zamówienie z odbiorem osobistym na poczcie będzie bezpieczne?
5.Na jakim serwisie polecacie zamawiać?
Dzięki jeśli komuś się chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#skladamkomputer #ithelp #pcmasterrace #pc
  • 13
@DaaJay: uwierz mi, nie ma sensu. Sam mam radka i wiem, że nigdy go już nie kupie. Ze względu na to, że Nvidia dogaduje się z producentami gier, którzy wprowadzają tylko optymalizacje i technologie Nvidii, która nie udostępnia swoich bibliotek przez co na radkach o podobnych parametrach gry wyglądają dużo gorzej i dużo gorzej działają.