Wpis z mikrobloga

ej #zielonagora bede niestety u Was za jakis tydzien. Co tam mozna obejrzec, zobaczyc? Chetnie cos dla dzieci lvl 3. A i czy oprocz tego hipsterskiego basenu macie inny? Moze tanszy i bez tylu atrakcji? :) Chetnie skocze tez do 30 km w okolice. Palmiarnia, muzeum wojskowosci w Drzonkowie juz zaliczone. W #sulechow tez bede i moze tam cos jest fajnego? #turystyka #zwiedzanie #lubuskie moze #miedzyrzecz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naciass: ten basen jest tani i nie wiem co moze byc hipsterskiego w basenie ale ok. Zobacz planetatium co maja w rozpisce teraz moze akurat. Chociaz nie wiem czy to nie zby hipsterska opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZmienNazwe: chodzi mi po prostu o zwykly basen taki z brodzikiem dla dzieci, metrowym na przyklad. Moze przy jakiejs szkole taki jest?
Nie zalezy mi na jacuzzi, atrakcjach, zjezdzalniach, skaklniach itd.
Bylam na tym wypasionym ze znajomymi w lecie to srogie pieniadze zaplacilismy.
U mnie w miescie 4-6 zl place za godzine i moge kupic karnet kilkuwejsciowy. Jest tam cos w ten desen? Poszlabym tam z 5 razy bo bede
  • Odpowiedz
@Naciass: jest novita, drzonkow ale tam na 99% nie ma brodzikow. 12zl za 2h(chyba), dla mieszkacow chyba nawet jest opcja badz byla bardzo dlugo po 2ziko za 2h. A frajde dzieciaki napewno beda mialy na tym basenie.
  • Odpowiedz
@Naciass: srogie pieniądze? 10 zł za 2h to faktycznie majątek. Do jacuzzi, na zjezdzalnie i skakalnie nikt Ci nie każe iść. Najlepiej zanim zaczniesz marudzić, wejdź na stronę i poczytaj. Hipsterski basen...
  • Odpowiedz
@Naciass: Jak chcesz cos dla dzieci to w krzywym kominie chyba po 17:00 jest piatek z planszowkami gdzie mozesz sobie pograc za darmo w gry planszowe i inne tego typu dla ludzi w kazdym przedziale wiekowym. Szczegolnie ze tam zazwyczaj przychodzi troche osob z malymi dziecmi.
  • Odpowiedz