Wpis z mikrobloga

Jak wygląda sytuacja w świecie windows phone / windows 10 mobile? Kiedy oficjalna premiera na urządzenia Nokii - Lumię 920, 820, 925, 930 itp.? Ma ktoś win10mobile i może coś o nim napisać? Myślicie, że microsoft porzuci windowsa na mobilne urządzenia? Pytam, bo myślę nad zmianą androida na windowsa. Miałem kiedyś lumię 920, ale po paru miesiącach zaczął mnie denerwować windows brakiem niektórych funkcjonalności. Co 10 wniosła nowego? Jak teraz patrzę, że lumię 925 można dostać za 200-250zł to jestem w lekkim szoku.

#bojowkawindowsphone #windowsphone #windows10mobile #windowsmobile #lumia #microsoft
  • 4
@norbert22: Dalej lipa, maja niby wychodzić aplikacje, ale jeszcze dużo wody upłynie, moim zdaniem narazie nie warto. Poczekać z rok i zobaczyć jak to się rozwinie. Sam aktualnie myślę nad zmianą ale na androbiede, bo brak aplikacji i ciągłe soon mnie denerwuje. Co do daty miała być 29 lutego, i znowu ja przesunęli i będzie soon.
@norbert22: Od czasu jak zrezygnowałeś z L920 pewnie niewiele się zmieniło. Zapowiadano duże zmiany i rozwój WP, a tak naprawdę jedyne co się zmieniło to płynność działania, oczywiście na minus, nawet MS dba bardziej o swoje aplikacje na androida niż na WP. Ja w najbliższym czasie z WP rezygnuję, bo jak w linku wyżej, ten system jest martwy.
@norbert22: na pewno MS nie porzuci mobilnej wersji systemu, a premiera 10tki na starsze urządzenia ma być 'na dniach'. Wg mnie warto, mam już 3 telefon z windą i jestem zadowolony
@JogurtMorelowy: atykuł the verge o windowsie to można o kant dupy potłuc, oni nie chwalą nic poza iPhonem