Wpis z mikrobloga

@swinkapl: no ale traf na taki egzemplarz, w takiej cenie, zresztą gaz szybciej zużywa silnik. Ale co kto woli. Szukałem auta do 2k i trafiałem na egzemplarze do których bym nie wsiadł nawet za 1k. Więc znaleźć za tę cenę dobrze utrzymanego poldoneza, nie licząc po znajomościach, trochę ciężko.

@ATakiTamMirek: no ja tym tico jechałem 120kmh, na ekspresówce wymijałem inne osobówki (aż ich kukle swędziały że takie małe
  • Odpowiedz
@88_88 @TymRazemNieBedeBordo Ja mam poloneza już 4 lata jako pierwsze auto po zdaniu prawka. Jak się człowiek przyzwyczai to jeździ się nim świetnie. Nawet braku wspomagania się nie zauważa. Wszelkie naprawy nie kosztowały mnie więcej jak 30zł. Jedyne na co trzeba uważać to by nim głupio nie gazować bo mocy to nie ma, a 16l benzyny potrafi spalić tak samo szybko jak jakaś sportowa fura xDD
PS: do tego ma
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Nie wiem, jak szukasz i jakie masz wymagania szukając auta za 2 tysiące, ale dwóch znajomych znalazło polonezy poniżej 1000 niedawno (jeden kupił, to i drugi wziął na zimę, sprzedał zresztą niedawno za 1300 zł). Nie wiem, może i gaz szybciej zużywa silnik, ale u mnie leci dwieście tysięcy na gazie i wszystko gra. No ale warto powtarzać mity.

@Yggas: No Poldek to tylko z gazem. Fotele
  • Odpowiedz
@lordus2: 97' jeszcze stare klamki. Brzydsze ale się tak nie łamią. Klamki w plusikach to jest dramat k---a. Nie widziałem egzemlarza w którym by wsztstkie były całe.
  • Odpowiedz
@alejasienieznam: @swinkapl: rocznik '93, nie znam przebiegu ale był przez ostatnie 10 lat w zamknięciu więcej niż jeździł, mechanicznie bez zarzutu bo był konserwowany. Na chwilę obecną nie mam zdjęć, trudno też szacować mi jego wartość, gdzieniegdzie drobniejsze ogniska korozji więc ideał to z pewnością nie jest. Od pierwszego właściciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz