Wpis z mikrobloga

@Elec: widocznie nie potrafisz engageować... bo jako jedyny miałeś w teamie long range cc... tak, że to zadanie powinno należeć do ciebie
do tego zamiast złożyć spirit visage i przeżyć teamfight, to ty budowałeś maske na następny item ...
@Elec: sory ziom, sam jestem z diamentu ale gralem ostatnio jakies 15 gierek z kolegami na silver 3/4, jak nie umiesz tych gierek co tam sa wycarrowac to po prostu tam nalezysz, ja carrowalem z palcem w dupie czempionami ktorymi gralem praktycznie pierwszy raz w zyciu, wiec nie pluj sie o teamy bo sam jestes tak samo #!$%@? jak cala reszta silverow.

jedna wada typowa dla low elo, ktora juz elegancko
@Schnappi: Szanuje, opluć i nie podać żadnego argumentu. Na szczęście na LCSach ludzie budują maskę co drugą grę, bo to viable item ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś zajebistym graczem high elo lcs player quality dobry gracz pl, który gra w silverze i keruje bez problemu, załóżmy że OP ma skill golda, myślisz że łatwo mu będzie wyjść z silvera do golda?


Tutaj piszesz kompletną bzdurę, jakkolwiek nie
@Schnappi: jego wszystkie gry są syfiaste, zawsze popełnia te same błędy.

rzecz w tym, że typ narzeka na team i wszystko inne, a sam nie robi kompletnie nic żeby grać lepiej :) Ja jak nie mogłem wyjść z d5 to obejrzałem parenaście VODów z coachingu na YT, pościągałem replaye znanych graczy i analizowałem co mogę robić jak oni. Od tego czasu, czyli ok tygodnia, zawsze przed sesją rankedową piję kawę, rozciągam