Wpis z mikrobloga

Continuum przyjmuje się bardziej niż sam się spodziewałem :O Najpierw HP z telefonem i wręcz LAPTOPEM-bezprzewodowym-dockiem a teraz Acer!

MS za nadmiar kasy bez podatków w Europie wykupił z Lumie i część 'mobajl' z Nokii i wszystko zwolniło u nich grubo. Liczę, że Nokia lada moment powróci ze smartfonami znów (jak 21.02 zapowiedziano oficjalnie! :> ) i to właśnie z Windowsem i znów pokazując jak to należy robić :>

Dlaczego nie Androjd? Jak widać po inwestowaniu w promocję i kanały dystrybucji N1 to była raczej fanaberia w drugą stronę // eksperyment. Podobnie z Z Launcherem. Choć nie mam nic przeciwko żeby oferowali urządzenia równolegle z W10 i Andrzejem tak jak choćby Samsung czy teraz Xiaomi :) Byłby jednak kosmos W10 + form factor w stylu Black Berry! Tak jak dawne E6, E72!

Napisy końcowe:
#windowsphone | #bojowkawindowsphone | #windows10 | #windows10mobile | #continuum | #acer | #nokia | #microsoft | #samsung | #blackberry | #hp
Saeglopur - Continuum przyjmuje się bardziej niż sam się spodziewałem :O Najpierw HP ...