Wpis z mikrobloga

Mirki,

Szukam telefonu dla #rozowypasek i ostatnio wpadł mi w oko #xiaomi Mi4C 3GB/32GB LTE.
#pytanie dobre to to będzie, szybkie?
Nie mam doświadczenia z tą marką. Teraz mamy nokie i działają dobrze i szybko, jednak różowy ma talent do psucia wyświetlaczy ;]
Ma toto gorillaglass albo odpowiednik?
#android na tym już daje rady jako tako? Czy wciąż się co chwila wiesza?
Wolam @soaringsing bo wiem, że ma #xiaomi ale nie wiem dokładnie jakie, lepiej powiedz jak się spisuje po latach?;-)
  • 8
@Saber158: kurde nie korzystam z żadnej ochrony na ekran i w pracy normalnie brudnymi paluchami po ekranie latam i nie widzę żeby coś było nie tak ;d A mam bardzo brudną robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@canto: Ja mam Mi3, już ponad 1,5 roku i dalej jestem zadowolony. Przywiesił się w tym czasie może ze 3 razy ale może dlatego, że wyłączam telefon średnio co pół roku ;) Co do ekranu to nie pamiętam czy to akurat gorilla ale na bank coś dobrego bo nigdy nie miałem na nim folii czy innych szybek a nie ma nawet minimalnej rysy. Fakt ze nigdy nie zdarza mi sie go
@canto: jest szybki, ładnie wygląda system, dobry ekran, różowy powinien być zadowolony.
Aparat też spoko.
Chociaż nie wiem czy nie warto chwilę poczekać aż ceny spadną bo wyszedł nowy mi4s.

Jakiś case i szkło zalecane.