Wpis z mikrobloga

@Eleni: Większość ludzi nie lubi ponosić konsekwencji swoich czynów, a kobitki są w tym szczególnie dobre. "Chciałam ominąć kotka i niechcący wjechałam w przystanek i zabiłam 5 osób. To przecież nie jest moja wina :(". To jest oczywiście przejaskrawienie, ale w życiu codziennym można się spotkać z mniejszym lub większym wypieraniem własnej winy.
  • Odpowiedz
@Eleni: Czy tylko ja mam wrażenie, ze post ten panny nie ma w sobie za grosz logiki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro szkoła jest znana z tego, że ponosi koszty za wszystko, to chyba dobrze? "Robią wszystko, zeby ponieśc koszty", a ona jeszcze się buntuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@mirek-kania: No tak,bo jadąc autostradą to trzeba zamknąć oczy i licznik a myślenie wyłączyć ( ͡° ͜ʖ °)
Jakby ktoś stał na poboczu,bo mu auto padło to co? Tatulo roku wjechał z córeczką w jej auto bo był idiotą a nie dlatego,że mu przed motór z kaczkami wybiegła.
  • Odpowiedz
@Cypisek2: Jakby była normalna to może i pomyślałabym, że faktycznie coś mogło być nielegalne ale znając ją to jestem prawie pewna że po prostu nie przeczytała umowy :D
  • Odpowiedz
:


@poczekaj: Nie takie przejaskrawienie. Jedna babka na autostradzie zostawiła samochód na lewym pasie bo zobaczyła kaczuszki i chciała je zgarnąć. Efekt? Dwoje zabitych motocyklistów.
  • Odpowiedz
@poczekaj: > Większość ludzi nie lubi ponosić konsekwencji swoich czynów, a kobitki są w tym szczególnie dobre. "Chciałam ominąć kotka i niechcący wjechałam w przystanek i zabiłam 5 osób. To przecież nie jest moja wina :(". To jest oczywiście przejaskrawienie, ale w życiu codziennym można się spotkać z mniejszym lub większym wypieraniem własnej winy.

@poczekaj: nigdy nie jest ich wina
  • Odpowiedz